Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom korlátlan mobilnetjéne...

Telekom korlátlan mobilnetjének van valami méltányossági korlátja adatforgalom (torrent mentes) tekintetében?

Figyelt kérdés
jó a környékünkön a mobilnet úgyhogy mindenre azt használom(netflix,hbo go, windows update, youtube, online tv, steam) és ezekből elég nagy adatforgalom össze tud gyűlni
2020. ápr. 25. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerződésben mit is olvastál?
2020. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs, nekem jó a netem, viszont barátnőmnél nem, ezért ott netflix, hbo go, youtube arról megy, youtube-on amit lehet 2k-ba nézek, netflix meg full hd és hdr-be megy. Viszont annyira hozzá szoktam ahhoz, hogy mobilnetről vagyok és nincs az, hogy a wc-n alig van wifi otthon, hogy otthon is már csak mobilnetet használok a telefonon.

Amit megfigyeltem viszont, hogy torrent nekem be van korlátolva 200kb-nál. VPN-el is ugyan így tölt, szóval sajnos torrentezni nem tudok róla. De ha neked van rá megoldásod akkor azt írd meg kérlek, nekem még Nord VPN-el se ment.

2020. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem se ment sehogy se

Pedig már fel is kellett volna oldania a korlátozást

Ki is vette az ászf-ből a torrentet

De ezek szerint nem csak nálam korlátozza suttyomba

2020. ápr. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!