Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Magyarországról torrentezek...

Ha Magyarországról torrentezek kell vpn-t használnom?

Figyelt kérdés

Legyen szó magyar oldalakról mint pl ncore,vagy nem magyarokról mint a piratebay.Szükséges a vpn?

Nem vagyok jártas torrentező ezért is kérdezem.

Előre is köszönöm!



2020. ápr. 24. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2020. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2020. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudjak, hogy olyan siramlasak a magyar fizetesek, hogy inkabb hagyjak, torrentezzenek csak , csak fizessek az adot:D
2020. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Majd ha nálunk is olyan szigorúak lesznek a szabályok, mint mondjuk Németországban ahol egy virágboltos letöltés után kiszámlázza a szolgáltató a warez tartalmakat majd akkor nézzük meg újra ezt.


Nem véletlen hogy a Neflixnek 183 millió előfizetője van, több embernek töke tele van torrentből, Sokkal normálisabb dolog mint az illegális film letöltés! Hajrá Netflix!

2020. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szó se róla, én konkrétan HBO GO-t használok de szükségem volt anyagra amit máshonnan nem tudtam megszerezni.

Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 4. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!