Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GMail vagy Indamail? Melyik a...

GMail vagy Indamail? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A GMail-nek több a tárhelye és titkosított kapcsolatot használ, de az Indamaillel lehet 1 gigás csatolmányokat küldeni (GMailnél ezt csak Megauploaddal és hasonló oldalakkal lehet megoldani), ugyanakkor az Indamail nyújtotta 2 GB tárhely sem kevés... Vélemények?
2010. júl. 28. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a GMail egy korrekt, jó szolgáltatás, nagy fájlokat pedig feltöltök valahová és úgy küldöm. Azt már kevésbé tartom jónak, hogy újonnan nem lehet rá regisztrálni, csak telefonos ellenőrzéssel, ezzel egy kicsit más pályára ment :S...
2010. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gmail is viszi a gigás cuccokat, de aki gigákat küld emailbe, az megérdemli....

a google egy világméretű hatalom, az inda meghát.....

2010. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gmail
2010. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor legyen a hotmail!

ráadásul most van hotmail.hu a magyarok számára!:)

5gb tárhely,stb. a kettő közt van szerintem :)

2010. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Indamail.

Kisebb cég, de van normális pop3 elérés, rendes sebességű IMAP (a gmail-nél marha lassú), lehet visszajelzést kérni/küldeni (gmailnél ezt sem lehet), meg indamailnél vannak mappák.

2010. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mind2t használom,megjönnek a levelek normálisan,küldeni is tudok,nem fagy le, fájl átvitelre nem a mailt használom,nekem mind2 tökéletes
2010. júl. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
00:53, nem gigákra gondoltam, csak pl 100-200 MB-ra
2010. júl. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!