Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore meghívó ára?

Ncore meghívó ára?

Figyelt kérdés
úgy hallottam, hogy "akciós" volt az nCore meghívó, és 50 pontba kerül csak. ez még mindig így van, vagy már eredeti áron van? örülnék gyors válasznak, előre is köszi!

2020. ápr. 1. 21:38
 1/9 MancsWolf ***** válasza:
100%
Csak tegnapig volt 50pont. De azt is csak Elit vagy Prémium tag tudott igényelni.
2020. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MancsWolf ***** válasza:
Javítom. Összekevertem HNR akcióval. Az élt tegnapig. Meghívásra azt írja limitált ideig. De passz meddig. Hirfolyamban azt írja Elite és Legend rag hívhat meg, meghívó menüpontban viszont azt hogy jelenleg csak prémium előfizetéssel lehetséges a meghívás, szóval szerintem vége. Nem tudom mennyiért lehet most kérni, mivel van fel nem használt meghívóm.
2020. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Prémiummal még mindig 50 pont, Elite és Legend rang tud elvileg 2000 pontért küldeni, Tag ranggal nem lehet:/
2020. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MancsWolf ***** válasza:
Utolsó. Jelenleg nem. Meghívó menüpont, első sor: Meghívni jelenleg csak prémium tagsággal lehet.
2020. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De a bővebben lásd: Rangoknál meg az Elite és Legend rangnál is be van pipálva a meghívó küldés:0
2020. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MancsWolf ***** válasza:
Igen mert alap esetben csak elit és legend tud küldeni prémiumtól függetlenül. Ez jelenleg ( jó 3 hete) szigorítva van hogy csak prémium tag küldhet függetlenül hogy milyen rangja van.
2020. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem, bocsánat, akkor nem szóltam:/
2020. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van Ncorod???😊
2020. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezed, akkor nekem van, csak meghívót nem tudok küldeni, míg valaki nem fizet prémiumot:/
2020. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!