Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék több témát letölte...

Hogy tudnék több témát letölteni Mozillára?

Figyelt kérdés

Tehát. Van ez az oldal, bármennyit le tudok tölteni:

[link]

Ezzel nincs is gond, habár nem tetszenek annyira.


Aztán itt van ez az oldal:

[link]

Nagyon jók vannak, de maximum 10-et tudok letölteni. Nem ír ki semmit, de ha rámegyek az ESZKÖZÖK>KIEGÉSZÍTŐK>TÉMÁK-hoz, egyet mindig töröl, ha az utóbbi oldalról letöltöttem a 11.-et.

Vegyesen vannak mind a 2 oldalról, mindig azok közül töröl, amit a 2. linkről töltöttem le.


Nem tudom miért van ez. Tehát az első linkről lehet ott bármennyi, a másodikról max 10. :(


Remélem érthető voltam. :D

Előre is köszi! :)


2010. júl. 25. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez, biztos van valami limit. Egyébként minek neked annyi téma? Úgyse használod az egészet.
2010. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


Rá húzod a kurzort a kiválasztott témára, ott van hogy használat rá kattintasz. (és meg is van a témád.)


HA még tovább folytatódik akkor kattints a "Használ ezt a Personát" ikonra. HA nem bírod még mindig a témát váltani. Kattints a a jobb felső sarokban az "Eszközök" szóra ,a kiegészítőkre, ott ki választod a téma szót, és ott van az a téma amit kiválasztottál


HA valamit nem értesz: írj erre az e-mail címre lazar.gyongyi2009@hotmail.com

2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó! Kösz a próbálkozást, de nem érted mi a problémám. :)


Tudom használni a témákat, csak az oldalról maximum 10-et tudok letölteni, ha letöltöm a 11.-et, 1 törlődik (nem jelzi sehogy)

2010. júl. 25. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mentsd el könyvjelzőkként a kedvenc témáid linkjét.
2010. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!