Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home Pirelli wifi routeren...

T-Home Pirelli wifi routeren keresztül, pár hét rendes 5Mb/0,5Mb-es működés után egyik percről a másikra szinte megszűnt a feltöltés (1KB alá ment), ötlet? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Így hiába maradt az 5Mb-es letöltés, nem, vagy csak nagyon lassan tudok bármilyen weblapot is megnyitni.


Ezeken már túl vagyok:


- format -> XP helyett 7 - eredmény ugyanaz...


- A routerhez kapcsolódó PC USB-s wifi adapterét már leellenőriztem egy másik gépen egy másik hálózathoz csatlakoztatva rendesen működött (2-3Mb-es feltöltéssel!).


- Csináltam SPEEDTEST-et és PINGTEST-et - a brutálisan alacsony feltöltés miatt alig tudtam csak elkezdeni és be sem fejezte, azaz a feltöltést már nem tesztelte le. A pinggel sem okés valami, írta, hogy vmi adatcsomagok elvesznek:


[link]


[link]


Ha vkinek van vmi ötlete nagyon köszi, nagyon bosszant a dolog:)


2010. júl. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki nem lopja a netet?
2010. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert a router beállításokat böngészve ( [link] - 3play/3play - T-home ugye...) feltűnt volna, ha van a hálón még valaki, meg amúgy is le van védve wpa2-vel...


amúgy ez a jelenség pár napja tart de folyamatosan, illetve érdekesség, hogy tegnap este felkúszott a feltöltés 10k-ra, úgyhogy kicsit tudtam netezni:))

2010. júl. 24. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:

A pingtest-et viszont benéztem, látszik, hogy kicsit ideges vagyok - most olvastam csak el mit is ír pontosan:)


"Pingtest.net requires Java for packet loss testing, but it does not appear to be installed in your browser."


Szóval az mindegy, de probléma attól még megvan...

2010. júl. 24. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Próbáld meg eth kábellel összekötni a Pirellit és a gépet és úgy megnézni a sebességet.


2. ha még nem tetted áramtalanítsd a Pirellit és nézd meg utána is a feltöltést


3. ha ezek nem segítenek telefonálj a T-nek és jelentsd be a hibát

2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!