Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor a bios-ba beléptem,...

Mikor a bios-ba beléptem, hogyan kell beállítani a ventillátort hogy ne pörögjön gyorsan, hogy ne zúgjon túlságosan hangosan?

Figyelt kérdés
mert a pc bekapcsolása után, a ventillátorom 10-15 perc után be turbósodik, és nagyon hangos,
2010. júl. 20. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen a BIOS-od?Photenix...
2010. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én nem tudom, nem értek hozzá, be jön vagy 4 ablak, ozt mindegyikhet tele irásokkal meg, mit tom én
2010. júl. 20. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Szedd szét inkább és portalanítsd. Ugyanis melegszik a cuccos és azért pörög egyre jobban. Ha lelassítod, megölöd például a procit.
2010. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biosban nem tudod beállítani, pont az ilyen hozzá nem értő hülyék miatt, csak a fordulatszámát nézheted meg.
2010. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok, ám hogy kell kivenni a ventillátort???????? próbáltam már kivrnni de nem jött
2010. júl. 21. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Most elárulok egy titkot... csavarhúzóval.
2010. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okok ezt gondoltam de nem látok sehol csavarokat
2010. júl. 21. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert a processzorhűtő máshogyan van felfogatva. Ha megvan a hűtő doboza, akkor abban a felhasználói leírásban láthatod, hogy hogyan kell fel és leszerelni. Erősen javaslom, hogy most még NE TE szedd le megtakarítani, hanem egy olyan ismerős, aki már csinált ilyet. Ha elcseszed, könnyen megsülhet a processzorod. Egyéb ajánlott eszközök: WD40 a kenézhez, hővezető paszta a proci és a borda közé, ecset és sűrített levegő a portalanításhoz.
2010. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ember nyár van 40 fok, a géped is szeretne hűsölni, úgy ahogy te, csak te vizet iszol,ő meg felpörgeti a ventillátort,ami ugye nagyobb hangal is jár,de természetes dolog ilyenkor... ha tényleg kurv@ hangos és szerinted nem normális akkor vedd ki, és fújd be a forgó alá wd40-el vagy valami kontakt sprével, de ha 4 csavart nem tudsz kihúzni,és a neten kérsz segítséget egy venti kiszedéséhez,én azt javaslom neki se álj,menj szakemberhez,vagy kérj meg valakit aki ért hozzá
2010. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem csavaros a rögzítése, és nem kell lehülyézni mindjárt valakit, mert nem ért hozzá és meg meri kérdezni, gondolom nem tudta hogy milyen a hűtője, és nem írta le, meg senki nem úgy születik hogy ért a gépekhez.
2010. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!