Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látszódik a YouTube...

Miért nem látszódik a YouTube keresetem?

Figyelt kérdés

Október közepe óta vagyok partner. Az AdSense fiókomban az októberben megkeresett összeget írják, de sem a novemberit, sem a decemberit nem. Azt írták, minden következő hónap 4.-éig jegyzik fel az előző hónap összegét. A YouTube csatornám studiójában feketén fehéren ott van az összeg, amit ezidáig megkerestem. Nyilván az októberi is. Akkor az AdSense fiókomban ez miért nem látszódik? Ha ez nem látszódik, akkor az októberi mégis miért látszódik? Ezt írják novemberre és decemberre is: "Nem történt tranzakció ebben a számlázási időszakban."

A kifizetési küszöböt még nem értem el, de a YouTube és az AdSense közötti tranzakciónak már megkellet volna történnie.

Bárki aki tud ezzel kapcsolatban segíteni, segítsen, elsősorban YouTuberek segítségét várom, hiszen ők a tapasztaltak ezen témában. Köszönöm.



2019. dec. 10. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És ide küldött az ügyfélszolgálatos?
2019. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Türelem!


A novemberit most összesítik. Előfordulhat pár napos csúszás, a decemberit nyilván még nem, hisz még tart.

A YT nem utal az Adsense-nek, mert egy cég. Egy helyről kapod a pénzt, ha összejön.

2019. dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!