Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri a warez oldal? és...

Megéri a warez oldal? és hogyan kell letölteni? és ott csak jó minőségü fájlok vannak feltöltve? és melyika legolcsobb ugyértem hó/ft

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már mindenképp illegálisan szeretnéd megszerezni cuccokat, akkor a ***** ingyenes :P

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy isohunt.com vagy Bithumen,ntrace,nCore,majomparádé..www.bittorrent.lap.hu vagy Strong DC nevezetű program
2010. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak torrent oldalak de én ezeket kérdeztem de azért köszi a válaszokat
2010. júl. 17. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetős warez oldalt akarsz, akkor csak a [link] oldal jöhet szóba, én fél évenként szoktam sms-t küldeni lehúzok mindent ami kell és jóság van. Gyors meg mittomén, ha baj van segítenek is. Hogy árba jó-e nem tom, de nem is érdekel, tom, hogy le is jön minden ami kell. Amúgy 5 napos elég.
2010. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és az fél évente mennyi volt neked és ott meg van a resident evil 4
2010. júl. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!