Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a videosmart.hu?

Miért nem megy a videosmart.hu?

Figyelt kérdés

Két napja csak a favicon, meg a címsor jön be, de az oldal üres. Teljesen. Tudtok róla valamit? Vagy csak nálam van valami hiba?


Bocs, hogy így tettem fel a kérdést, de nem engedi másképp!


2010. júl. 15. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nálam müszik de hátha amit kerestél youtubon is megtalálod írd be youtubera hogyvideosmart és ki ad 1 csomót
2010. júl. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be, csak egy üres lap.
2010. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem konkrét videót keresek, csak a videosmartot szeretném nézni. De akkor ezek szerint nem csak nálam van a hiba.


Várunk.

2010. júl. 16. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem csak foxi alatt nem megy
2010. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok.


Nem jön a Firexon és a Chromon.

Jön az IE.-n

2010. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
safarin is jó
2010. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leellenőrizte, IE alatt jön, FF alatt nem. De ha Chrome alatt sem, akkor nem FF bug. Kár, mert akkor remény lenne rá, hogy idővel kijavítják, így viszont az oldal hibája, és nem hinném, hogy hamar kijavítják. Vagy egyáltalán...
2010. júl. 21. 05:10
 8/8 A kérdező kommentje:

Most már küldtem nekik egy üzit, amely így szól:


"Bájos Üzemeltető Urak/Högyek!


Lehet, nem tudnak róla, de akkor ezúton tájékoztatom önöket szívélyesen, hogy a videosmart.hu sem Mozilla Firefox, sem pedig Google Chrome böngészővel nem érhető el, immár több mint egy hete. A lap fülén bejön az oldal címe a faviconnal együtt, és mellette az üres oldal. Alul az állapotsor jelzi, hogy a letöltés kész. Az oldal pedig üres.


Előbb azt hittem, hogy Firefox bug, amit hamar kijavítanak, de mivel Chrome-ban sem jön be az oldal, így a hiba csakis és kizárólagosan az önök sara lehet. Javaslom a probléma mielőbbi elhárítását, amennyiben nem esik nehezükre, mert nem vagyok hajlandó használni a továbbiakban ezt a szaʀ Internet Explorert, sem a Safarit, sem az Operát, sem másik alternatív böngészőt, mert szaʀok, és utálom őket, és főként azért, MERT CSAK!


Kiváló tisztelettel: Név


Lehet, hogy kibannolnak érte? Csak nem tán...?

2010. júl. 21. 05:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!