Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy az egy...

Létezik olyan, hogy az egy hete kapott emailből eltűnik a csatolmány?

Figyelt kérdés
Egy árajánlatot kaptam egy cégtől, amelyben részletezve volt a szolgáltatás összes lépése stb. Ma viszont nincs meg, csak a szöveges rész, az ajánlat szőrén szálán eltűnt és nincs semmilyen opció, amire rá lehetne klikkelni, hogy előhívjam, átnéztem ezerszer. Létezik olyan, hogy utólag vissza hívják, vagy ilyesmi? Telefonon nem érem el a céget 2 napja. Van itt valaki, aki jártas ebben, ért hozzá?
2019. szept. 10. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan esetleg lehet, hogy a levelező rendszer letiltotta a megnyitását biztonsági okokból, bár azt nem egy nap után szokta. Vagy talán ha IMAP jellegű kapcsolatod van, akkor a szerver tilthatta vagy tehette karanténba. (??)
2019. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már megnyitottad, akkor talán megvan még a levelező cache mappájában.
2019. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Huu ez nekem kínaiul van, de utána fogok járni.
2019. szept. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!