Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki feltöri a face...

Ha valaki feltöri a face fiókomat, a nevemben zaklató üzenetet ír egyeseknek, majd törli a fiókomat, utána lehet nézni később, hogy azokat milyen IP címről írta? Hogy én mentesülhessek, hogy nem én írtam?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A Facebooknál ezek naplózásra kerülnek, jó eséllyel meg lehet különböztetni. Akkor gáz a dolog, ha te zaklatsz hamisított IP-ről és másra fogod, de a Facebook nem csak IP-cím alapján azonosítja be a felhasználót, és kiderül hogy más IP-ről, de ugyanúgy tőled mentek a zaklató üzenetek. Akkor viszont nem tisztázod, hanem lebuktatod magad.
2019. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
FB fiók feltörés nincsen. Általában te adod meg a jelszavadat csak nem tudsz róla.
2019. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Ha valaki képes feltörni a világ egyik legjobban védett szervereit, az ügyel arra, hogy ne maradjon nyoma....

De ha valamilyen oknál fogva megfeledkezne a legalapvetőbb óvintézkedésekről, az IP-címéhez te akkor sem fogsz hozzájutni. De ha valahogyan mégis, akkor sem mész vele semmire.

Felesleges isteni tulajdonságokkal felruházni egy egyszerű 4bájtos számsort, amely az adott session erejéig azonosítja a végpontot...

2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a rendőrség se?
2019. szept. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!