Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kecskemétiek! Milyen tapasztal...

Kecskemétiek! Milyen tapasztalataitok vannak a Deltanetről és a Mézganetről? Sajnos itt csak ez a két szolgáltató ad mikrós netet. Kábelnetre nincs lehetőség.

Figyelt kérdés
Jelenleg TOP-2 csomagunk van (12/5mbps) a Mézgánál, de aki mindkét szolgáltatónál volt már annak a tapasztalatai érdekelnek, melyik a jobb. Köszönöm!

2019. szept. 2. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mobilnet nem jön szóba?
2019. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De igen, Telenor flottát néztünk pont most.
2019. szept. 4. 20:11
 3/12 A kérdező kommentje:
tudja valaki, hogy melyik szolgáltató a leggyorsabb ugyanezen helyszínen? Telenor mobilnettel 60/25-öt mértem 17-es ping-gel
2019. szept. 4. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A mobilnet hely és leterheltségfüggő, nem mindegy hol és mikor mérsz, mindig változhat, így nem lehet megmondani, melyik a leggyorsabb. Egyszer ez, egyszer az. Talán segíthet a szolgáltatók oldalán a lefedettségtérkép, de ha van lehetőséged mindhárom szolgáltatónál mérni ott, ahol a legtöbbet fogod használni, az már ad egy elég jó képet.
2019. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laca_ válasza:
64%
KWN Telekom évek óta semmi gond, 20/5 Mega 4.000 Ft-ért.
2019. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyen élnék ahol csak ez a 2 szolgáltató lenne elköltöznék

Biztos nem fizetek annyi penzt 15 evvel ezelotti netsebessegert meg stabilitasert amiert a Digi vagy UPC gigabites csomagot ad :D vicc :D

2020. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Külterületen élek, de ha ingyen lenne 10Gbps sebességű internet is akár, akkor sem költöznék be a belvárosba, olyan a levegő, hogy fél óránként bedugul tőle az orrom. Inkább várok fél órát egy film letöltésére, minthogy egész nap tüsszögjek.



Persze ha elérhető olyan vezetékmentes net, ami nagyobb sávszélt ad, akkor miért ne..

2020. jan. 3. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:
nem ide kapcsolódik, de btw nem muszáj belvárosba költözni, az agglomerációban is elég jó a levegő, és ott is pár ezer forintért kapsz gigabit netet, egyébként szerintem is mobilnettel kéne csak próbálkozni, a mikrós net egy elég elavult technológia és egy filmet nem fél óráig fogsz ezt tölteni hanem 3-4 óráig, ha mást közben nem használsz. Az áráról nem is beszélve.
2020. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő volt nekünk.


Először a Delta, azoknál mindig baj volt, mikor szóltam érte, fel voltak háborodva és nem fogadták el a speedtest eredményeket.


A Mézga nálam bevált, jó sebesség, ha szóltam valamiért foglalkoztak vele.

2020. márc. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekünk már sikerült döntenünk: Számlakontroll korlátlan mobilinternet (Telenor). Azért emeltem ki a kérdést, mert a testvéremnek is kellene net, aki tölünk 10km-re lakik és náluk nagyon lassú a Telenor, 4G gyakorlatilag nincs. Deltanet, Mézganet, meg az összes helyi mikrós szolgáltató szolgáltat náluk ugyanúgy. Neki is Mézganet van most, viszont a Deltanetnél azt láttam, hogy a torrentet korlátozzák, a "torrent opció" mint fizetős szolgáltatás is csak 23:00-5:00 között van kb 2500Ft-ért, ha ezt nem veszed igénybe akkor nagyon-nagyon lassú lesz a torrentről való letöltés. Igazából nem torrentezik nagyon sokat, csak mikor felkerül egy-egy új film, azt 1,3gb-os sd-ben szokta tölteni, de korlátozva az amúgy sem túl acélos neten egy igazi kínszenvedés.


Szóval a Deltanetről letett, de jöhetnek még javaslatok, hogy ki mit ajánl, mik a tapasztalatai. a KWN Telecom oldalán nincsenek ajánlatok.

2020. márc. 16. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!