Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom azt beállítani,...

Hol tudom azt beállítani, hogy lássam ha valaki elolvasta a levelemet? Citromailes vagyok?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
a levél alján asszem (mikor írod) van 1 olyan, hogy visszajelzés kérése, vagy ilyesmi...ha megnyitják az eamiledet, kapsz 1 ímélt, hogy megnyitották ;)
2010. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

most megcsináltam egy másik emal-el

de nem küldött semmit

2010. júl. 13. 23:09
 3/7 A kérdező kommentje:
# Visszaigazolás funkció csak abban az esetben muködik, ha ezt a fogadó fél is engedélyezte.
2010. júl. 13. 23:12
 4/7 A kérdező kommentje:
A gmail ezt támogatja ?
2010. júl. 13. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag sehogyan sem lehetsz biztos abban, hogy kapsz visszajelzést. A fogadónál általában beállítható, hogy legyen automatikus visszajelzés, soha ne legyen automatikus visszajelzés vagy tegyen fel kérdést a visszajelzésről.

Ha kapsz visszajelzést, az sem azt jelenti, hogy tényleg végig is olvasták, csak azt, hogy megnyitották. Ha nem kapsz semmiféle visszajelzést, az jelentheti azt is, hogy olvasatlanul törölték, de akár el is olvashatták.

2010. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gmail, NEM támogatja!

csak a freemailban műkszik, de ott is csak akkor, ha a címzett engedélyezi a visszajelzést!

2010. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. júl. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!