Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen online nyelvtanulos...

Milyen online nyelvtanulos oldalakat tudtok, ami ingyenes?

Figyelt kérdés
angolra gondoltam, es ahol alap szinten el tudom sajatitani.. :))
2010. júl. 13. 19:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
5percangol.hu
2010. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ez magazin, nem??


de azert koszi. :))

2010. júl. 13. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:

[link] --->itt elvileg van ingyenes próbalecke.

csak számítógépen nulláról nem fogsz megtanulni angolul. sajnálom.... persze mi számít alapszintnek...?

2010. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az 5perc angolra nehogy feliratkozz!!! Nem leckéket küld, hanem blogposztokat, hogy éppen mit láttak a kisfiával az állatkertben! Mocsok egy spammelő némber, ráadásul nem tanulsz tőle jobban, mint bármilyen nyelviskolából.


Az alapfokra eljutni valami tuti módszer kell. Ez egyedül nemigen megy, mert sok dolgot el kellene magyarázni, és a netes nyelvokató oldalak nem teszik ezt meg. Más módszert – akár fizetőset is – kell tehát keresni. Én anno az internet előtt az ELO-val alapoztam, aztán már magam fejlesztettem. Ha már az alap angol megy, javaslom az Effortless English módszerét.


Az alapfok elsajátítását az jelzi, ha az oldalon: [link] az üdvözlő videót minden nehézség nélkül megérted. Akkor már bele lehet fogni. (És természetesen fenn van torrenten a cucc.)

2010. júl. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

koszi.. :))

amugy angolt tanulok.. csak ht.. jobb szeretnek belole lenni. :)))

2010. júl. 14. 09:36
 6/11 anonim válasza:

[link]


És nem igaz, hogy csak olyan blogos dolgokat küld, rendszeresen napi szinten.Én kb egy hónapja iratkoztam fel rá, és nem bántam meg. A szintet mindig megjelöli, van benne nyelvtan, hallás utáni szövegértés, videók, sztem jó, de most kezdem el igazán értékelni, hogy elkezdtem tanárhoz is járni.

2010. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:))
2010. júl. 14. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:

"Én kb egy hónapja iratkoztam fel rá, és nem bántam meg." – No, akkor majd rádöbbensz! Majd amikor naponta, kétnaponta ugyanazt a reklámszemetet küldi lecke helyett, mint ma is, a: "Te tudod a present perfectet?" címmel, amelyben a saját könyvét reklámozza neked, és el fogja még küldeni ugyanezt a reklámot 1000×, közben a leckék meg sorra elmaradnak, akkor már majd szeretnél róla leiratkozni, és akkor meg fogod látni, hogy nem tudsz.


Van az oldalán ugyan egy leiratkozás gomb, azonban ez nem tartja vissza a kedves hölgyet attól, hogy továbbra is elárasszon kéretlen reklámszeméttel és a napi idétlen történetecskéivel, amit nem kértél. Te is be fogod rakni a spamlistába, nyugi. Csak várd ki!

2010. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:(
2010. júl. 14. 16:48
 10/11 anonim válasza:

Ezt a blogot nemrég találtam, és pl én sokat tanultam belőle:

[link]

2010. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!