Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért engedi a Facebook, hogy...

Miért engedi a Facebook, hogy a Marketplace-n hirdessek?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel egy hirdetést a Marketplace-re, én jómagam látom a hirdetést, a többi felhasználó pedig nem. A jó múltkor működött gond nélkül, egyszerre 3 hirdetés is volt fent.


Ezt írja: ''A hirdetéseid szünetelnek, mert nem sikerült feldolgoznunk a fizetést az általad megadott fizetési módokkal. A fizetéshez kattints a Fizetési beállítások területen a „Fiók egyenlegének rendezése” pontra. ''


Majd utána ezt: '' Európai uniós vásárlóknak: A Facebooknak meg kell bizonyosodnia az adóinformációid helyességéről, hogy helyesen ítélje meg az írországi általános forgalmi adó (áfa) alkalmazását.

Kérjük, szakíts egy kis időt az adóinformációid frissítésére.. ''


Ezek után próbálok bármit beállítani, azt írja, hogy nem vagyok jogosult. Esetleg valakinek valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm!


2019. aug. 21. 23:58
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Ezzel jutottál valamire? Ugyanez a bajom nekem is...
2019. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, gondolom az lehetett a probléma (gondolom), hogy egyszerre több hirdetés volt fent nekem.. Leszedtem mindent, és csak egyet hagytam kint, utána egy pár napra rá újra működött..
2019. szept. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!