Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van más teamviveverhez hasonló...

Van más teamviveverhez hasonló program? (kitalálta h üzleti felhasználó vagyok s fizessek, s hiába írtam meg nekik, , hogy egy vasat se keresek vele)

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ebben az üzleti szegmensben az a bejáratott modell, hogy indul egy ilyen vállalkozás, el akarja magát terjeszteni, ezért magánhasználatra ingyen adja a távoli elérést, üzleti célra pedig jó drágán.

Aztán telnek-múlnak az évek, a szervereik hardver erőforrás igénye egyre csak nő, a bevételek meg az istennek se követik azt.

Akkor aztán a cég elkezdi válogatott szopatásokkal kiutálni a magánfelhasználókat, hátha ettől majd több üzleti partnere lesz...


Ezt az utat járta be jópár éve a LogmeIn, a TeamViewer és ki tudja hány hasonló volt még. Szerencsére születnek újabbak is, tehát mindig szokott lenni hová továbbállni.

Most például ilyen az AnyDesk, de ki tudja, meddig marad még meg nekünk.


Ha csak a saját gépedet akarod távolról elérni (vagyis nem gond, ha folyamatosan be vagy jelentkezve a gépen a Google-ba), akkor kompromisszumokkal elég lehet a Chrome Remote Desktop, arra szinte bármilyen modern PC-s webböngészővel rá tudsz csatlakozni (a vágólap-szinkronizáláshoz kellhet csak plugint telepítened), és mobilos kliensek is vannak (Androidra és iOS-re is).

2019. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem baj ha a vágólap nincs szinkronizálva, azzal gondom is volt nem értettem miért változik meg néha a vágólap, aztán rájöttem. (A távoli gép automatán dolgozik, vágólapot is önállóan kezel) Én amúgy megértem a tiemvievert, bár tisztességesebb lenne közölni, hogy az ingyenes használat le van korlátozva, mint úgy megszüntetni az ingyenes használatot, hogy ennek még a tényét se közlik, s a felhasználó nem tudja mi van. Ez nem afelé visz, hogy ha nyereséges is lesz amit csinálok, nem csak egy próbálkozás, akkor majd fizetősen őket választom.

Ép most hagytam ott egy bankot, mert kitalálták hogy egyik napról a másikra nem él a bankkártyám mert a számlatípus megszűnt, én meg ott álltam péntek délután, rohantam volna egy lefoglalt autót bérelni, s azt se tudtam azért nem működik, mert feltörték a számlámat s levetek minden pénzt, vagy megvan a pénzem vagy mi van... Így a kocsit le kellett mondani, majd netbankba belépve láthattam csak hogy maga a pénzem megvan, de még ott se volt tájékoztatás h miért is nem megy a kártya...u

Szóval én azt hinném nem így kell egy ügyfélhez hozzáállni akkor se ha nem hoz sok pénzt vagy ép semmit se.

Az extra.hu annak idején nagyon szépen megcsinálta mikor fizetős lett: dühöngött, őrjöngött mindenki, de időben szóltak, mindenkinek volt lehetősége eldönteni, hogy fizet vagy átmegy máshova...

2019. aug. 19. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a hulladékot.. használj Anydesk-et
2019. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(a hulladék alatt a tw-re gondoltam)
2019. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez véglis mködik. A chromevel gondom volt, csak percig érvényes jelszot lép, nekem meg ha hazaérej akkor újra be kell lépnem a gépbe megnézni mit csinált. Kicsit szokatlan, de működik, s igy h sok gép lehet s az asztalt mutogatja s egyszerre látszanak a gépek, sokkal emberközelibb.
2019. aug. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!