Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben különbözik, ha valaki...

Miben különbözik, ha valaki játékra használná ezeket a videókártyákat?

Figyelt kérdés

MSI GeForce GTX 1660 Ti 6GB Armor

MSI GeForce GTX 1660 Ti 6GB Ventus

MSI GeForce GTX 1660 Ti 6GB Gaming


Árban minimális az eltérés, mégis a gaming a legnépszerűbb



2019. júl. 8. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A chip ugyanaz.

A hűtés, külalak más.


Ventus < Armor < Gaming ha jól emlékszem, de igazából a chip ugyanaz ahogy mondtam, az hogy a gaming pl 3-4 fokkal hűvösebb mint a ventus nem nagyon számít.


Én a Gaming-et venném, de nem azért mert jobb a többinél, csak nagyon bejövősen néz ki. Na működik a marketingjük... :D

2019. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
Persze, mert az emberek azt hiszik hogy egy kis gyári OC meg az a pár fps amivel ez az miatt többet tud, megéri. A játékos sosem elégedett a kártyájával, erre megy rá az ilyen elnevezésekkel a gyártó és ez a kis úgymond gyárilag maximalizált OC ami nem jár garanciavesztéssel elég szép felárat ér.
2019. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg sem említettem az OC-t mert annyira kicsi hogy ha nem 100+ fps-ről beszélünk, lehet még 1fps sincs meg, de 3 biztos hogy nincs :D


Amúgy itt még józan ésszel a Ventus a legjobb választás, esetleg 2080ti-nál lehet elgondolkozni egy Msi gaming, Asus Rog, Gigabyte Aourus stb kártyán, mert totál mind1 hogy 400 vagy 420k-t ad ki érte az ember, aki 400-at kiadna, az kitud 420-at is, és ott már számít a hűvösség mert azok melegednek.

2019. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!