Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől megy fel a processzorom...

Mitől megy fel a processzorom hőmérséklete?

Figyelt kérdés

Amd FX 6300 processzorom van és üresjáratban egyszer csak felmegy 38fokra a hőmérséklete majd le megy 20-ra, van hogy a kettő között ugrál de van ,hogy 38 fölé megy.

Próbáltam újrapasztázást de nem segített.

Malwarebytes-t is átnéztem a gépet és nem talált semmit.

Esetleg új pasztát kellene venni vagy mit kellene tennem?


2019. jún. 8. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a hűtéssel van gond, mert az teljesen jó ennél a processzornál. Valószínűbb hogy valami háttérfolyamat tevékenykedik a gépeden. Meg kellene nézni a task managgert mik futnak üres járatban és a felesleges programokat tiltani.
2019. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 38 fok szerinted magas?? Inkább a 20 fok az irreális mikor jelenleg nálunk a szobámban 25 fok van. Ha itt bekapcsolod a gépet 35 körül van alapból a hőmérséklet!!
2019. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyjál már, nekem a 4790k procim 32-37 fokos alapjáraton delidelve ebben a melegben. A hűtő venti meg 30 százalékon.
2019. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kétdezőnek ment.
2019. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en 6300-am is 38 fok korul van alapbol most.

Terheles alatt viszont stabil homerseklet van?

Lehet meghibasodott a szenzor ha 20 fokot mer, mert ennel biztos tobb van egy atlagos szobaban, es szobahomerseklet ala meg nem tud csokkenni.

2019. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Skyrimmal megnéztem ,hogy terhelés alatt hány fokos, 40-45 fok között mozgott.

Teljesen rendeben van.

De amúgy a gépházba van egy 12cm-s ventilátor szóval ha épp nem megy semmi akkor elérheti a 20fokot.

2019. jún. 9. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:

" ha épp nem megy semmi akkor elérheti a 20fokot"


Nem figyelsz. Egy 25 fokos szobában sosem lehet 20 fokos egy proci... A ventillátor sem hűti környező hőmérséklet alá mert nem arra való...

2019. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!