Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi ledvilágítás kikapcso...

Mrdead kérdése:

Alaplapi ledvilágítás kikapcsolás?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lenne egy olyan problémám, hogy nem rég raktam össze egy komplett gépet teljesen jól működik viszont ma cseréltem rajta processzor hűtést mert a régi nem volt már a legjobb. És jelentkezett rajta egy olyan dolog, hogy az egyik RGB led folyamatosan világít az alaplapon még ha a gépet kikapcsolom akkor is. Az RGB funkciót nem is használtam benne meg nem is akarom úgy hogy az a bioszban le van tiltva. Van valakinek bármi ötlete hogy ez mitől lehet és hogy tudom megszüntetni?


2019. máj. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
memóriát, valami egyéb jellemzőt mutathat esetleg egy típust mondasz??
2019. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Gigabyte B450 aorus pro. A hiba jelző ledek nem világítanak csak amikor bekapcsolom akkor végig villan mind szép sorban gondolom ez azt mutatja hogy minden rendben.

Viszont azt amit bekarikáztam folyamatosan világít kéken és ha be is kapcsolom az RGB világítást akkor is megmarad az alap kék szín és azzal keveri a beállított színeket. És nem értem hogy a proci hűtő cseréjének mi köze ehhez főleg, hogy a lehetőleg óvatosabban raktam rá. A ventilátorokat olyan helyre dugtam ahol eddig is volt valami dugva és annak a helyére.

2019. máj. 30. 08:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Esetleg amit elfelejtettem mondani.

[link]

Erre a cpu led csatira rádugtam a ventilátorok led vezetékeit kipróbálni még a cpu hűtő csere után egyből. Működtek de mivel nem kell az csili-vili karácsonyfa max majd karácsonykor ezért le is húztam róla. De az a fránya led úgy maradt rajta, hogy miért azt nem tudom és az idegesít legjobban, hogy kikapcsolt állapotban is világít, max. akkor nem ha a biosba bekapcsolom, hogy teljesen áramtalanítsa az alaplapot ha ki van kapcsolva a gép.

2019. máj. 30. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!