Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a 2 videókártya...

Mi a különbség a 2 videókártya között?

Figyelt kérdés

Gépépítés előtt állok,már mindent gondosan kiválasztottam, viszont a videókártya számomra nagy dilemmát okozott.

Mi a különbség az Asus rx 570 expedition illetve az Asus rx 570 rog strix változat között?

Keresgéltem, összehasonlítottam különböző oldalakon, de max 1-2 fps különbséget mutatott. Mégis a strix jóval drágább.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2019. máj. 7. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

A különbség a dizájn, meg a körülöttük lévő hájp.

Alapjaiban egyformák.

2019. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ROG (Republic of Gamers) prémium kategóriát képviseli, egy direkt drágára, minőségesre, exkluzív és csilivilire tervezett brand, az igényesebb (vagy sznob) vásárlóknak. Én az olcsóbbat választanám, az erejük közötti különbségek elenyészőek.
2019. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár bátran ki tudom jelenteni, hogy az expedition változatot veszem 😄
2019. máj. 7. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
75 ezertől már kapható 590, én nem látom értelmét, hogy 80 ezerért vegyünk egy 570-et...
2019. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ennyi a különbség. Expedition kevesebb kimenetet kapott, néhány százalékkal alacsonyabb az órajele, és a strix hűtése jobb(halkabb, hatékonyabb).

#4 570 expedition meg 45 ezerről indul, 70 százalék felárat nem ér meg 30 százalék plusz teljesítmény.

2019. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy Nike cipőben kicseréled a gyári fűzőt egy másikra, attól az még ugyan az a cipő marad. :)
2019. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

1.Igazából számomra az a kemény 44mhz elhanyagolható.

2.Személy szerint nekem nem fontos, hogy most 3 vagy 4 port van rajta, 2-nél több monitorom úgyse lesz

3. Annyit nem nagyon fogom nyúzni a kártyát, hogy mikrót csináljak a gépemből, szóval a túlmelegedéssel nem lesz bajom 😅


Ha kicsit bunkó módon fogalmaztam, bocsánat, ez csak az én véleményem.

2019. máj. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!