Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive nem látható a fájlkez...

Pendrive nem látható a fájlkezelőben. Megoldás?

Figyelt kérdés

Hello mindenki.


Az lenne a gondom, hogy a Rufus nevű programmal csináltam egy live / bootable pendriveot (Tails Live OP rendszer ami amúgy nem működött, mert a Tails mint kiderült nem szeret minden pendriveot vagy mi, de ez mellékes). Viszont a gépem a fájlkezelőben azóta nem látja így nem tudom visszacsinálni.


Lemezkezelőben látom, csak semmit sem tudok csinálni vele. Ha Win + R diskmgmt.msc vel nyitom meg, akkor fent ahol a köteteket listázza ott nem látom. Alul viszont ahol a lemezek vannak ott látom (1,15 GB Kifogástalan (EFI-rendszerpartíció) és 13,28 GB Nem lefoglalt). A meghajtó betűjelét nem tudom módosítani (ami nincs), mert ezt kapom:


A műveletet nem lehetett befejezni, mert a Lemezkezelés konzolnézete nem tükrözi az aktuális adatokat. A frissítési feladattal frissítse a nézetet. Ha a probléma továbbira is fennáll, zárja be a Lemezkezelés konzolt, majd indítsa újra a Lemezkezelés alkalmazást, vagy magát a számítógép.


Újraindíthatok, frissíthetek akármit, mindig ezt kapom.


Ha a Lemezkezelőt a Számítógép-kezelés menüben nyitom meg akkor vam amikor látom (pl most) a köteteknél, mint ,,Lemez 2 partíció 1'', de ha jobb klikkelek rá csak a Súgó t tudom választani, más lehetőség nincs.


Bármi megoldás?


UI: Programok (például az EaseUS data recovery) látják a pendrive ot és pl tudnak róla már törölt fájlokat (pl videókat, képeket) visszaállítani róla és elmenteni a gépemre. Ha ez számít valamit



2019. ápr. 30. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Körültekintő legyél ennek a használata során, ha valami nem világos akkor várd meg míg segítünk!

itt a cikk:

[link]

2019. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello, megcsináltam, de még mostsem jó.


Annyi változtás, hogy már a Lemezkezelőbe nem ír Nem lefoglalt területet, csak egy Elsődleges partíciót. Viszont minden más maradt. Ugyanúgy nem látom fájlkezelőben és betűjelet se tudok adni neki

2019. ápr. 30. 22:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül sikerült nagynehezen. Köszönöm a segítséget :)
2019. ápr. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!