Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindkettő 3521-es laptop de...

Mindkettő 3521-es laptop de Intel Core i5-3217U AMD Radeon HD7670 1GB VGA VS. Intel Core i3-2365M Intel HD 3000 Graphics mi a különbség?

Figyelt kérdés

Intel Core i5-3217U AMD Radeon HD7670 1GB VGA

Intel Core i3-2365M Intel HD 3000 Graphics


laptopokat hirdetnek hasonló áron. A többi paramétere ugyanaz. Mindkét laptop Dell Inspiron 3521.

Azt értem, hogy a felső a jobb, azt nem értem hogy a 3521-es típusnak nem ugyanannak kell lennie?

Van már egy 3521-es laptopom. Azt hiszem I3-as de azt hittem ez a laptop mindig ilyen. Hogy tudom megnézni hogy nálam mik ezek a paraméterek? Tegyük fel, hogy elmegyek az I5ös ért s megnézném a helyszínen ugyanígy h tényleg az van e benne amit írnak. A másik kérdés, miben nyilvánul meg a különbség a két laptop esetében? menyivel lesz gyorsabb a kettő? miben jobb az I5-ös jobb videokártyája? A RAM, HDD mindkettőben ugyanannyi.


2019. ápr. 19. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor először is sorban.

Egy adott típuson belül lehet több altípus különböző paraméterekkel.Szóval ezzel magyarázható.

Speccy vagy Aida64 nevű programmal mindent ki lehet listázni ami az adott notebook-ban megtalálható, így tudod ellenőrizni hogy stimmel-e minden.

Leginkább abban hogy jelentősen erősebb a 3D-s grafikus feladatok feldolgozásában, szóval a játékok futtatásában biztosan jobb.

Erősebb CPU biztosan jobban jön még böngészés esetén is, amúgy sem valami acélosak ezek a notebook CPU-k.

SSD meg mind 2 esetén ajánlott, ezekben általában alacsony fordulatszámú 2,5"-os HDD-k vannak amik sebességben szintén nem remekelnek.

2019. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!