Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor aktiválódik egy kék...

Mikor aktiválódik egy kék switches billentyűzet?

Figyelt kérdés
most nem olyan válaszokat várok, hogy amikor kattan, hanem azt magyarázza el valaki, hogy amikor nagyon lassan és gyengéden nyomom a gombot és elérem a kattanás pillanatát akkor még nem aktiválódott, mikor meg még lejjeb kezdem nyomni egy nagyon kicsivel akkor éri el az actuation pontot és akkor aktiválodik nem értem melyik része kell megmozduljon, hogy beaktiválódjon. Még mikor bottom outolok és nem engedem feljebb a gombot a kattanásnál akkor is elérem azt a pontot amikor aktiválódik, ha valaki tud akkor küldjön egy guidet ami elmagyarázza. Outemu kék switchem van Kg914

2019. ápr. 17. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt a működési elv lényegee. Ennél értheetőbben nem lehet elmagyarázni, hogy hhogyan működik.

[link]

2019. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy ez történik benne, de az enyémnél amikor kattan vagyis lepattan a fehér része nem aktiválódik, csak amikor lejjebb nyomom, az a kis pöcök kell megüsse a falat ami a bal oldalon van vagy még mindig nem értem
2019. ápr. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!