Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápot szeretnék venni és...

Tápot szeretnék venni és érdekelne melyik márka megbízhatóbb és miért? Melyik táp jobb és miben?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy


[link]


Tudom, hogy gond vs bronz egyértelmű, de az utóbbiról is jókat írnak, ezért lenne fontos, hogy mejik márka jobb minőség és melyik a jobb....

Köszi



2019. ápr. 9. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Thermaltake.

Egyébként nálam a bequiet! tápok pörögnek régóta és hiba mentesek ezért őket preferálom. Persze... Függ attól h hogyan és hányszor tartod karban a géped.

2019. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 közt a antec sokkal jobb, seasonic focusal megegyező belseje van.

Am a top táp a Seasonic, de jók a BQ tápok is nagyon.

2019. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Antec a jobb, de a Thermaltake sem rossz. Mindazonáltal, mi a fenéhez kell neked 750W-os táp? Ekkora még akkor sem kell, ha egy szénné húzott i9-9900K-t, és Vega64-et használsz.
2019. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszaitokat, jelenleg egy chiftec 500w-os van ami már 4 éves, de keményebb terhelésnél nem adja stabilan a vganak a feszkot...nincs atomreaktorom és talán tulzás a 750w, de az alapján jutottam ide, hogy 750w-ból lead max 650-et, illetve ahogy öregszik is veszít a teljesítményéből(ezt halltottam)...biztos ami biztos alapon....


deakkor tegyük fel hogy 600w is elég, ajánljatok egy jo kategóriás és megbizható márkájó tápot kb 25 ezerért?


köszönöm

2019. ápr. 9. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Általánosítva a Chieftec tápok nem szuperálnak egy nagyon jól.


be quiet! Pure Power 11 CM 500W Gold

Jó választás lesz, moduláris, minőségi, ha nagyon muszáj a 600W, akkor van az is, bár még mindig nem írtad a vasadat, de én is kételkedem, hogy kell-e az a 600W.

2019. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de az alapján jutottam ide, hogy 750w-ból lead max 650-et"


Ez is az olcsóságból fakad, amikor csak ráírnak valamit. A Pure power 11 széria teljesítményének akár 96%-át is letudja adni 12V ágon.

2019. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi 300 wattos Gold FSP táppal ment egy i5 4590 + msi gtx 970, pedig a gtx-en alapjáraton 6+8 pines áramkábel van, szóval max 300w terhelés, mégis gond nélkül 1,5 évig, amíg teljes konfig csere volt, nálad a minőséggel van a gond, nem a teljesítménnyel.
2019. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!