Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen setup lenne a legmegfel...

Milyen setup lenne a legmegfelelőbb erre a célokra?

Figyelt kérdés
GTA v, ETS II, Watch Dogs II, stb... járékokkal játszanék rajta, meg szeretnék zenéket felvenni (kb. 5-6hangsáv) meg szeretnék megpróbálkozni az animációval, meg a videóvágással/szerkesztéssel, és szeretném ha laggmentesen futna legalább közepes grafikán. A keret 120ezer körül van. HAsznált dolgokban gondolkodtam, hárha jókat ki lehet fogni, sokkal olcsóbban (pl. Hardveraprón videókártyát közel féláron találtam garanciálisan) Nézegettem teszteket, véleményeket, bemutatókat stb, és ezt a kezdetleges konfigot tettem össze. Mennyire számít jónak? Vagy melyik dologra szántam többet/kevesebbet a kerethez képest a kelleténél? Videókártya:Leginkább a GTX 970, de az R9 390-t néztem, e kettő között nem tudtam határozottan válatsztani. Mind a kettő hardveraprón 40K körül kapható. Legelején a GTX 1050TI-t is néztem, de tesztekben az előző két kártya durván űbereli ugyan azért az árért. A processzornak a Ryzen 3 2200G-t választottam. Több videó, vélemény alapján ez tűnt a legmegfelelőbbnek. Használtan ez 20ezer körül van. Alaplapnak az ASUS ROG STRIX B250G GAMING Alaplapját néztem. Ez is oylan 20ezer körül van használtan. Házat majd miután meglesz az egész setup az után szeretném kiválazstani méretekhez mérten. RAM-nak 12Gb-os RAM-ot szeretnék, az is olyan 20ezer körül van használtan. Hűtőt azt nem választottam. Egy Terrás SSd tennék bele. Melyikeket szabad használtan venni/melyiket ajánlható használtan venni? Egyáltalán kompatibilisek az áltaam kinézett eszközök? Vagy meylik helyett mi ajánlanátok ha nem megfelelő/rossz ár/érték arányú? A válaszokat előre is hálásan köszönöm. Ha valamit elfelejtettme leírni vagy éppen érthetetlenül írtam le, azért elnézést, és kérlek jelezzétek felém!

2019. márc. 29. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg esetleg milyen (lehetőleg 27"-es) monitort ajánlanátok (AKár használtan) 25-ezerig?
2019. márc. 29. 23:22
 2/3 Semmii válasza:
Alaplap az b450 a ram pedig min 16gb dual channel.... ryzen gyárihútői kifejezetten jók így ha ahhoz adnak gyárit(nem tudom pontosan) akkor nyugodtan maradhat, de az hogy te 1 terrás ssd-t akarsz gépmellé összesen 120-ból az nagy vicc.....használtan nem vennék idegentől gépet mert bármi baja lehet, illetve a garancia sem biztos. pl garanciálisan vette de visszaküldte vmi miatt ott elvesztette a garanciát és te azt nem látod... videókártyát sem vennék használtan mert a használtpiacon rengeteg bányász kártya van ami 0/24 100%-on pörgött kb. Ne legyél ennyire csóri pénzbaszó. Használtan csak akkor vegyél gépet ha ismerőstől tudod venni ami tuti biztos...
2019. ápr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor a Gtx 970-es kártya normális? Vagy megéri az árát? A proci akkor maradna az AMD 2200G-je.
2019. ápr. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!