Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Készítenétek nekem egy olyan...

Készítenétek nekem egy olyan konfigurációt ami még jó lesz kb 5 évig?

Figyelt kérdés
A keret rá 500000
2010. júl. 3. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De anyuci meg apuci pénzéből van!

Mindenképp tizenéves lehetsz, és vagy kamuzol, mert igaza van elöttem párral, aki ennyit költ gépre, az úgy is ért hozzá...

Ha meg ennyi pénze van a szüleidnek, és vagy már 17, akkor vegyenek neked inkább egy jogsit+új autót, 2 nap alatt törd össze magad, és menőzzél vele...

Minek szántad ezt a kérdést? Mert valami itt nagyon furcsa...

2010. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akármit is veszel öt év múlva ócskának fog számítani. Egy év múlva a mostani jó gépek is középkategóriásak lesznek. Szóval felezd a keretet, vegyél 250-ből egy erős gépet, két-három év múlva meg egy másikat. Jobban jársz.
2010. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked egy jobb megoldást.

Veszel egy fejleszthető alaplapot. (Socket AM3 vagy 1156 és legalább 4 DDR3 slotja legyen, és 2 PCI-E x16)

Ebbe veszel egy olcsóbb processzort. (Athlon 2 X4 vagy i5-750)

4 GB ramot (2 db. 2GB-os modult), 1600 mhz-eset, és jó időzítéssel... (vagy akár 2 db. 4GB-osat...)

És egy középkategóriás videokártyát. ( Ati HD 5770)

Ezt megúszod kb. az összeged feléből (talán kicsit több), és 2 év múlva fejleszted. Akkor már olcsón veszel bele egy 6 magos Phenom II-t vagy i7-et, és egy nagyon tuti videókártyát. Ha először 4GB ramot vettél, akkor veszel még ugyanennyit, összesen lesz 8GB-od. Ezzel megint kihúzod maximum 2 évig, összesen 4 és még ha közben keresel, akkor utána vehetsz újat, kezdheted elölről az egészet. :)

2010. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"19:11-esnek minek a legdrágább? Nem értessz hozzá"


Azt hiszem a te dolgod nem az én hozzáértésem megítélése, ha pedig jobban megnézted az ajánlatom, én sem a legdrágább dolgokat ajánlottam, csak valamit, ami befér a keretbe, és egy jó ideig nem lesz rá gondja. Ha pedig kötekedni akarsz, ajánlom a sarki kocsmát. Ott már hozzá szoktak ehhez, ráadásul ha szerencséd van, valaki szét is veri a pofád.

2010. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem igen:) de nem nethuszárkodok szal elnézést kicsit hülyén fogalmaztam. De sztem is így van hogy aki ennyi pénzt költ gépre annak értenie is kéne hozzá. Sztem is kanyu a kérdés:)
2010. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!