Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az erősebb proci?...

Melyik az erősebb proci? (intel pentium vagy intel pentium :D:D)

Figyelt kérdés

Van 2 db intel pentium procim az egyik 2,4/512/400 a másik meg 2,8/1M/800, de a 2,8-as mivel 800FSB-s az én gépem meg csak 533-on tudja vinni ezért csak 1,8Ghz-en megy, de mivel ez a 2,8-as Intel(R) Hyper-Threading Technology cucc, olyan, mintha 2 magja lenne, vagyis 1 fizikai mag, de 2 db virtuális, tehát egy mag 2 felé tud figyelni, úgy mintha 2 magos lenne, akkor ez a jobb vagy ami nekem több Ghz-en működő 2,4-es?

Ja és a 2,4es nem Intel(R) Hyper-Threading Technology, hanem csak egyszerűen csak 2.4-es és kész, tehát nem tud 2 felé figyelni!

Tehát nekem a 2,8-as olyan mintha lenne egy két magos 1,8-as procim!


2010. júl. 3. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
AMD a legjobb....
2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2,8 as jobb. Tudod huzni a procit. Emeld manuálisan az fsb-t. Biztosan megy még egy darabig. A feszültségekre figyelj. A ramokat meg oszd vissza a gyári beállításra. A virtuális mag mesze elmarad a fizikai mag teljesítményétől, ugyh ne éld bele magad h 2 magos procid van:D
2010. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem élem :D, csak azt akarom tudni, hogy a 2,4-est lekörözi a 2 db 1,8-as virtuális mag?
2010. júl. 4. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki:) Vannak programok amik majd megmondják neked.
2010. júl. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!