Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Monitor No signal jelzést...

SOS! Monitor No signal jelzést ír ki, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a gépet, rendes pc, teljesen nullán van. Ma csatlakoztattam az összes perifériát, ami szükséges lehet(monitor, billentyűzet, hangszórók stb.), gondoltam telepítem a windowst, a gép elindul, meg minden mas is működni látszik, egyedul a monitor írja ki, hogy no signal, így értelemszerűen a bios-ba sem tudok belépni :/ Mit tehetnék?

2019. márc. 14. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:

ha esetleg segítség, a GPU: geforce gtx1050ti,

az alaplap: Gigabyte f2a68hm-ds2

a monitor: acer V226hql (d-sub/dvi kábel)

2019. márc. 14. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen kábellel csatlakoztattad a monitort?

..és az alaplapra, vagy a videokártyára kötötted a monitorkábelt?

2019. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-monitorkábel csatlakozásainak ellenőrzése

-videokártya rendesen bent van-e a foglalatban

-átdugod a monitorkábelt az alaplapi csatlakozóba, ha ott van kép akkor be tudsz lépni a bios-ba és átállítod az alapértelmezett video-t a pcie foglalatra

2019. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"D-sub, DVI csatlakozó" Na itt a baj. A videokártyák már egy pár éve nem adnak analóg jelet. Vagy másik monitort veszel HDMI vagy Displayport csatlakozóval vagy egy AKTÍV Hdmi/displayport to VGA átalakítót.
2019. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!