Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangkàrtya helyett DAC?

Hangkàrtya helyett DAC?

Figyelt kérdés

Üdv!



Szeretnèk vàsàrolni egy, M audio bx5a delux studio monitor pàrt, de ugye illene hozzà egy hangkàrtya, mivel nem szeretnèk se hangszert sem èneket felvenni, azt gondoltam,hogy vennèk egy DACot helyette, konkrèt modelt mèg nem tudom.. A cèlom az lenne,hogy jelentősen jobb hangminősègem legyen, mint az alaplapiról.


2019. márc. 5. 01:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez ìgy működne?
2019. márc. 5. 01:31
 2/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

A high-end szegmensben nem véletlenül használnak DAC-ot. Jelenleg ezzel lehet a legjobb hangminőséget elérni -persze önmagában nem lehet tőle csodát várni, itt az egész rendszer számít.

Ár/érték arányban ajánlom a CORE Audio termékeit...

2019. márc. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az integrált hangkártya is tartalmaz egy DAC-ot, csak mint minden más esetben itt is a részeltekben lakik az ördög.

...mert ugye mindegy, hogy a konverziót milyen alkatrészekkel és milyen kapcsolással valósítják meg.

2019. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat! hat jelenleg egy Fiio D03K tudnèk megvenni, amit megengedhetek magamnak. Csak nem teljesen tiszta,hogy a 3,5 RCA ra,hogy tudom ràkötni őket..
2019. márc. 5. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3,5 mm a Jack.

RCA csak RCA néven fut, egy másik fogalom.

RCA - Jack átalakító adapterek és kábelek kaphatók.

2019. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen működőképes az elképzelésed, és érdemes is így megoldani.
2019. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!