Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy legyenekek a ventillátorok?

Hogy legyenekek a ventillátorok?

Figyelt kérdés

Jelenleg elöl van 3db, hátul 1db.

3pinesek, de DC módban is teljesen jól szabályozhatóak.


Kaptam 3db 4pines Be Quiet ventit.

Felülre akarom őket tenni.


Gond az hogy így több exhaust fan lesz mint intake? Vagy legyen úgy hogy felül az első intake legyen?


2019. febr. 4. 06:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicserélni az elsőket nem akarom mert RGB-sek és hát tudjátok +10fps... :)
2019. febr. 4. 06:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 venti van a gépben és sokat kísérleteztem vele. Végül úgy lett a leghidegebb benn, hogy lent 2 venti fúj befelé (elöl az alsó és alul egy), az összes többi meg kifelé (elöl a felső, felül 2 és hátul 1). 5-10 fokkal alacsonyabb a vga hőmérséklete így, mint amikor minden első befelé fújt és csak a felsők fújtak kifelé.
2019. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindet be akarod építeni akkor egy szabályzó kell hozzá amivel a sebességüket is beállíthatod vagy egy elosztó.
2019. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen az a másik hogy a ventik nem azért kellenek hogy világítsanak hanem hogy hűtsenek.


Nézd meg hogy most mennyi a hőmérséklet és nézd meg ha beépítetted a ventiket.

2019. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!