Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire veszélyes használtan...

Mennyire veszélyes használtan bányász videókártyát venni?

Figyelt kérdés
Szóval mennyire kockázatos vétel,hogy ha használtan szeretnék videókártyát venni és honnan tudhatom azt,hogy bányásztak vele illetve ha bányászott is mennyire kockázatos egy ilyen videókártyába fektetni?
2019. jan. 24. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehonnan nem tudod ha visszatették a gyári biost és venti nem kerreg. Ha jó esetben nem agyhalott bányászás folyt vele akk még jó vétel is lehet alul feszelve volt, 50-60% on pörgött semmit nem árt neki ilyenkor max ventiknek. Ha van rajta még garancia szoktam volt mondani kb 1 év még és nincs rajta semmi sérülés kattogás stb megéri megvenni ha jó áron adják.

Jelenlegi RX 470 570 480 580 / gtx 1060 / 1070 haszáltak közül kb 80% esélye bányászott mind.

2019. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors infot ment a zöld kéz
2019. jan. 24. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok esetben egy bányász kártya nincs is annyira amortizálva mint egy hardcore gamer kártyája.


Az se jó amúgy amikor folyamatosan fel és le hűl a játékok miatt a kártya, hidd el. A bányászok 90%-a meg nem idiítóa és nem 100%-on, vagy alulfeszelve használta.

2019. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az infot,még egy kérdés 1060 6gb vagy gtx 1070-en gondolkozok ezek a videókártyák jelenleg mennyire időt állok? vagy milyen kártyát érdemes venni? ugye most jönnek a next gen kártyák
2019. jan. 24. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
gtx 1070 jobb választás az még egy jó darabig jó lesz
2019. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én próbaképpen bányásztam a 1060-al ethereumot.

Mining Hashrate 23.5 Mh/s

Clocks +107/+918

Power Limit 65%

Power draw from wall 75w

Így ment 20 napig, annyi különbséggel, hogy gpu órajeléhez nem nyúltam, a ventit meg levett oldallemez mellett 45%-ra állítottam, ezzel az afterburner 53 fokon húzta a csíkot. Egyébként alapon használom, olykor játékhoz megtépem, amit bír 60% venti mellett 70 fok alatt. Furcsa viselkedést, nyekergést, stb, nem tapasztaltam. Msi gaming x a fantázia neve (fekete-piros kártya). Ha csak bányászásra használtam volna, akkor nem húztam volna úgy, mint játékhoz, mivel többet eszik és lehet, hogy nem tudom tovább adni.

2019. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, talán még jobban is jársz vele, mint amit a pistike otthon overclockolt úgy, hogy felhúzott két csíkot oszt jóvan.
2019. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!