Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50- 60 ezer forintbolmilyen...

50- 60 ezer forintbolmilyen pc-t lehet összeállítani? Lehetőleg ne egymagos proci legyen

Figyelt kérdés

VGA , 2magos proci , RAM ,Alaplap

50-60ezer forintbol milyet lehet kihozni ,ami nemtul rossz


2010. jún. 29. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
HTPC maximum. Ami filmezésre és netezésre jó, esetleg Mario vagy Pacman.
2010. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ház: 5e, használt: 2e. én még ennyit is sajnálok rá.

Táp: 10e: jobb új*, 5e használt vagy pedig rossz

Memória: 5e (1gb)

Alaplap: 10e-15e

Proci: 15e (2 magos) + hűtés (enyémnek vele adták)

hdd: 10e (320 gb?)

billentyűzet, egér: 2e

---


monitor: 30e, használtan min. 14e

dvd író: 5e


Remlem, monitort em kell venned. Ennyiből össze tudsz rakni egy 2 magosat.

Prociból, ha AMD-t veszel, azok olcsóbbak. Figyelj oda, hogy a RAM, a processzor és az alaplap passzoljon össze.


*:ennél olcsóbbat nem vennék, legalábbis nekem már 3 noname tápom tönkrement, 2-4e ftok voltak, a mostani 12e és évek óta megy... (Chieftec). prohardver.hu -n találsz teszteket minden hardverfajtáról, depo.hu -n meg tudod nézni az árakat összehasonlítva

2010. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

előző válaszhoz: ja, és ezen integrált VGA van.

később mikor lesz pénzed fejleszteni fogod egy normális VGA-ra ha játszani akarsz

2010. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

én 6e ft-ért vettem a gépemet irodai selejtezésből.

Ezzel hozzájutsz egy gyengécske hdd-hez, egy táphoz, billentyűzethez és egérhez, házhoz, egy dvd olvasóhoz. a maradékot eladod össz. ezer-2000 forintért használtan. Így ezeket az alkatrészeket beszerezted összesen 4-5e ft-ért, pedig külön-külön jóval több lett volna.


veszel hozzá 30e-35e-ért új alaplapot, processzort és memóriát, esetleg 5e-ért egy másik házat vagy dvd írót. a maradékot elköltöd VGA kártyára.

Így kapsz egy gépet, amin elmennek a modern játékok, és kevesebb mint 50e-ből kijöttél.


Monitor használtan is 15-20e ft legolcsóbb. :( ezzel muszáj, hogy rendelkezz.

De ha a 15 évvel ezelőtti is jó, olyat találsz embert, hogy ingyen odaadja majd neked. Ezzel el tudod odázni egy kicsit a megvásárlását.

2010. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell monitor csak vga , proci, alaplap meg esetleg ram de mostr van 1gb az meg elég még a modernebb játékokhoz xp-n
2010. jún. 29. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
150Ft-ból miylen pizzát tudok rendelni?Lehetőleg sok feltéttel?
2010. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ha csak vga, proci és alaplap kell, akkor oszd el három felé a rászánt összeget és vegyél mindegyik harmadból egy-egy amd procit, hozzá való alaplapot (a foglalatnak kell passzolnia), és egy nvidia kártyát.

DE előtte nézd/kérdezd meg hogy olyan memória kell-e abba az alaplapba, amilyen neked van!! ha már régebbi a géped, lehet hogy más típus kell.


Mivel a kérdésből kitűnik, hogy nem vagy gamer (én sem:)), és nem attól fog kipirosodni az arcod, hogy 240 fps-sel tudod vinni a mass effect 2-t, én azt mondom, ha így jársz el, egy tök jó új géped lesz, ami bír majd mindent, amit akarsz vele.


Egyébként elsőnek VGA-n kívül két "misztikus" dolgot lehet nézni, 1) "L1-L2 stb. cache" a prociban legyen nagy és 2) a bónusz memória is csodákra képes.

2010. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Nekem eladó a gépem:


Szép ház kijelzővel hőmérővel (márkát nem tudom) táp van benne

Am2 alaplap

2 GB ddr2 ram

geforce 8600 Gt (512 mb) vga

atlon64 x2 4000+ processzor.

50 ezret kérek érte.

2010. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt 3év garancia van rá, +billentyűzet, + egér:


[link]

2010. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!