Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 8 GB-s pendrive-om és...

Van egy 8 GB-s pendrive-om és nem fér rá egy 4 GB-os film. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A pendrive le van formázva, szabad helynek 7 GB-tól kicsit többet ír ki.
2010. jún. 29. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%

Az előző hozzászólók, akik NTFS fájlrendszert ajánlottak pen drivera _idióták_, fingjuk nincs az informatikához.

Naplózó fájlrendszert nem rakunk pen drivera, mert a folyamatos írás szétcseszi. Formattáld FAT32-re, vagy EXT2-re.

2010. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

23:43: sem a fat32, sem az ext2 nem fogja megoldani a kerdezo problemajat, ugyanis fat32 sem tamogatja a 4g-s file-ket, a ext2-tol meg nem is mondok semmit.

De most, hogy ilyen szepen kozolted, hogy mindenki idiota, meselnel nekem a w7-ben levo readyboost-tol, hogy az miert nem cseszi szet? Vagy a ms miert meri megis ajanlani?

Illetve, meselnel nekem a ssd-krol?

Illetve, elmagyaraznad nekem, hogy miert is baj, ha atlagos hasznalat alatt csak 150evig marad hasznalhato az a pendrive, nem 170?

Amugy "tanits mester!"

2010. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Jaja, igazad van utolsó!

A 23:43 ritka egy madár...

Egy pendrive-ban nincs mozgó alkatrész, nem megy rajt tönkre semmi.

Meg azért vesz valaki 8Gb-os adathordozót hogy csak 4 GB-ot tudjon vele normálisan tárolni mi...

Ntfsben használom minden pendrive-omat 4 éve!

Annyi hogy úgy multimédiás ezközök nem ismerik fel csak a gép.

2010. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12:24: elmeletileg igaza van, hogy a naplozo file rendszerek folyamatosan irnak is mikor olvasnak (pont ezert naplozoak, minimum azt, hogy mikor fertek hozza legutoljara a file-hez) de ez adott esetben nem roviditi le annyira a pendrive elettartalmat - valoszinuleg csak az iras-olvasas ciklust nezve, tuleli a kerdezot is.

De ezert leidiotazni azt, aki szerint a 4g nel nagyobb pdrivre ntfs-t kell rakni, kicsit eros.

// Amugy, nem tartanam kizartnak, ha a wdos nem naplozna a ntfs-es pdrive-ra. Mivel beallitas kerdese az egesz. //

2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12:24 vagyok. Persze lehet hogy igaz, de amugy még annyit hozzátennék hogy ntfs-be még gyorsabban is másol..
2010. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!