Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem érzékeli mindig a fejhallg...

A.Norbert kérdése:

Nem érzékeli mindig a fejhallgatómat a laptopom! Valaki valamit tud erre?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megjelent egy ablak ahol be tudtam állítani hogy éppen milyen eszközt csatoltam a jack bemenethez (pl.: kis teljesítményű fejhallgató, stb). Egy ideje ezt nem csinálja, ha bedugom a fejest akkor ugyan úgy a beépített hangszórót használja. Ha használni akarom az adott audióeszközt, akkor újra kell indítani a gépet, utána minden tök jól megy, de ez egy idő után fárasztó és/vagy frusztráló tud lenni. Valakinek valami tippje van?

#fejhallgató #jack bemenet #laptop #audió eszközök #hibás érzékelés
2018. dec. 31. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali! Ezt a bizonyos ablakot már lehet, hogy azért nem dobja fel, mivel az ott lévő "checkbox" be lett jelölve, ami tegyükföl, arra vonatkozott, hogy melyik eszközt használja. De ettől még a gép újraindítása nélkül is meg lehet oldali ezt a problémát. ==> Vezérlőpult/Hardver és Hang/Hang/ és itt kiválasztod a megfelelő eszközt, jobb klikk, és beállítás alapértelmezettként. Majd amikor kihúzod a headsetet, egyből vissza fog állni a laptop beépített hangszórójára! Remélem tudtam valamit segíteni!
2019. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem itt sajnos csak a hangszórót adja ki, mint audióeszköz. Valami még van?
2019. jan. 2. 20:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint az ikonja maga egy hangszóró, de úgy jelzi, idézem ,,Hangszórók/Fejhallgatók"
2019. jan. 2. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen laptopról van szó? Szerintem csak a drivert kéne frissíteni, Realtek-nél viszont ez nem olyan egyszerű Windows 10 alatt, de segítek.
2019. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!