Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap a legjobb az...

Hímbivaly kérdése:

Melyik alaplap a legjobb az i7-7700K-hoz?

Figyelt kérdés
Lenne egy i7-7700K processzorom, és ennek keresnék egy z270-es alaplapot. Árban az lenne a jó, ha maximum olyan 30000Ft körül lenne. Hardveraprón találtam egy MSI z270 Gaming Plus alaplapot 24ért. Szerintetek megérné megvenni, vagy van jobb alaplap is?
2018. dec. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Alaplapból nem vennék használtat.

36000 FT

Nem tudom az a + 6000 FT mennyire vág földhöz de ezzel már nyugodtan tuningolhatnál is.

[link]

2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Asrock Z270M PRO4 34.000Ft körül mozog. Alaplapot én sem vennék használtan, de Z370 chipsettel nem fog menni az a proci(7. gen).
2018. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja bocs benéztem...


De új z270-ből találsz árukeresőn már 30 környékén (alatta is).

2018. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ClauX ne kommentelj ha nem értesz hozzá, az a deszeka alapból NEM támogat Skylake/Kaby procikat, max. komoly BIOS mókolás után (amihez érteni kell), vagy még úgyse.


Én ebben az ársávban a ASUS PRIME Z270-P lapot tudom ajánlani, ez egész korrekt, és pont 30k az ára Compkeren és hasonló boltokban.

Vagy használtan ugyanez fent van olcsóbban is aprón, bár az némileg ugye rizikós.


MSI Z270 GAMING PLUS meg csak 3k-val drágább újonnan Iponról, ennyi spórolás miatt nem érdemes használtat venni, max. ha még lejjebb alkudod.

2018. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam a 3-as kommentet, mielőtt elküldtem az előzőt. Oké, meg van bocsátva, előfordul az ilyen, szóra sem érdemes.
2018. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az MSI lapot ajánlanád vagy az Asust? És egy kezdőbb kérdés, hogy miért rizikós alaplapot használtan vásárolni? :D
2018. dec. 21. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A kondenzátoroknak van egy élettartama, mondjuk 105 fokon 5000 óra, és 20 fokkal kevesebben sokkalta több. Vannak emberek akiket ez nem érdekel vagy nemtudnak róla aztán eladják használtan a deszkát, miután egy rosszul hűtőtt házba 5ghz környékén hajtották a 7700k-t.

Vannak egyéb dolgok is, mint szinte minden hardvernél, de ez jutottt elsőre eszembe, nyílván egy nem régen vásárolt lapnál ez a specifikus probléma nehezen jön elő.

2018. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!