Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspiron Mini (vodás)...

Dell Inspiron Mini (vodás) nem ismeri fel más szolgáltató usb modemjét, miért?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.Van nekem egy Dell Inspiron Mini netbookom,vodánál vettem.Ezidáig semmi gondom nem volt vele.Ma ráakartam dugni egy t-mobile.os usb modemet,amely állítólag autómatikusan telepíti magát,de a dell nem ismeri fel.A másik laptopom gond nélkül veszi az akadályt,arra kb. 3 perc alatt konfigurálja magát,de ezen se kép se hang...Több USB-ről működő dolog van a dellen(nyomtató,egér stb,.),de azokkal nincs hiba.Mi lehet a gond?? Köszönöm segítségeteket.


2010. jún. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a Vodánál nettel együtt kaptad ezt a Dellt, akkor bele van építve gyárilag a Vodafone modemje. Nem stick, azt akárhol, akármelyik gépen használhatod. Semmilyen más sticket és netet nem használhatsz rajta. Ki van ez találva, két évi hűség, olcsó gép, de ennek ára van!
2010. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Így jár, aki nem olvassa el a használati utasítást és a szerződést. Semmilyen más eszközzel nem megy, csak a beépített Vodafone modemmel!

2010. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha nyomsz rajta egy formázást, majd rá egy linuxot vagy windowst és meg van oldva a probléma...
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!