Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy pvm266am alaplapom,...

Van egy pvm266am alaplapom, és az kezeli a 800 FSB-s procikat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A lap 400 mhz-es fsb-t támogat, de ettől még lehet elmenne vele egy 800-at is bíró proci, csak 400-on, akár a memória.


Ahogy látom, ez egy mercury lap, ebből pedig az jön le, hogy ilyen egybe megvett gép, mondjuk juroparkos vagy médiamárktos. Ha tényleg ilyen, akkor nem nagyon csereberélnék benne semmit, örülni lehet, hogy a megvétel / hazavitel után működik és használható.

2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát már raktam bele egy 128-as Radeon 9250-es videókarit és az megy vele simán most is ez van benne, van újonnan vett 512Mb-os kingston DDR ram az is megy vele szal ez kivétel a többi ramaty közül!! :D:D

Pedig ha hiszed ha nem én ezt a gépet folyamatosan megvétel üta kínzom, midig menet közbe teszek veszek le róla ventit, akkor volt hogy darabokra szedtem, és még mindig ugyan úgy működik!!

2010. jún. 26. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mázlista vagy :D

Ettől függetlenül én már nem nagyon költenék rá. Komolyabb játékok futásán (márha futnak) se így, se úgy nem javít (és most pl nem a gta sa-ra gondolok), az, hogy egy rar-t 5 mp-el hamarabb csomagolj, vagy 1 perccel hamarabb rippelj le egy filmet, szerintem nem éri meg.

2010. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy már csak a celeron 1,7-es procival van a bajom, mert uncsitesóm áthozott egyszer egy pentium procit, és a doom3 nem szaggatott annyira 1024x768- as medium grafikán!!
2010. jún. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!