Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a 850mhz-s...

Hogyan tudom a 850mhz-s procimat felhúzni 1 ghz-ig?

Figyelt kérdés
valaholhallotam olyanról,hogy fel lehet húzni a procit,de hogyan?
2010. jún. 26. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ezt szerintem inkább sehogy hanem kukaa
2010. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban lehet állítani az órajel frekvenciát, de szerintem is felesleges ilyen processzornál.
2010. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hol találom ezt a BIOS-t?
2010. jún. 26. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk. Ha nem tudod mi az, akkor inkább ne nyúlj hozzá.
2010. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értesz hozzá, inkább ne foglalkozz vele.


Ez nem úgy megy, hogy csak beállítom, és kész. Meg kell nézni azt is, hogy károsodik-e tőle.


Amúgy BIOSba bootolásnál kell belépni (bekapcstól számított 3-5 sec), egy billentyűvel. Alaplaptól függ. Lehet ez F2, F12, Delete, CTRL-F2, CTRL-F11, stb.


A BIOSban meg meg kell keresni az órajel-szabályozást, itt Manual-t válsztani, majd beállítani az órajel-szorzót. Legalábbis nálam így üzemel.


Vegyél egy gyorsabb gépet, 850Mhz vagy 1000MHz nem oszt, nem szoroz. De ha veszel, lehetőleg ne teszkóban, hanem egy normális pcboltban.

Szvsz. ne foglalkozz vele.

2010. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van nem értek hozzá éáppen ezért kérdezem,de ez egy régi gép,nem is használjuk,csak gyakorolgatnék rajta
2010. jún. 26. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem először a szoftveres részt gyakorold rajta, mondjuk windows telepítés, linux és hasonlók...
2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eloszor is egy jo hutes a procira ha a teljesitokepesegen feljebb akarod huzni!
2010. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!