Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a noteboo...

Miért nem kapcsol be a notebookom?

Figyelt kérdés

A családban én vagyok az aki legjobban ért az ilyen dolgokhoz szóval hozzám került egy notebook, a rokon azt állítja szépen sikerült neki tegnap kikapcsolni a gépet, mára nem kapcsol be. Rendben elhozta hozzám szétszedtem amit az én tudtam átnéztem de nem találtam rajta semmi hibát, vagy esetleg ami rossznak tűnne a helyzet a következő egy acer v3 gépről van szó, töltő biztosan jó,próbáltam több töltővel is semmi sem változott, a probléma pedig a következő, rácsatlakoztatom a töltőt a notebookra, semmi se világít ki rajta, akkut sem tölti, bekapcsoló gombra semmit sem reagál a gép, amit sikerült kimérnem hogy az alaplapig biztosan eljut a feszültség, tovább nem tudom, tippek mi lehet a gond, hol kellene keresnem a problémát?? (elemet kivettem alaplapból hátha, semmi se történt, hdd nélkül is próbáltam semmi)

Előre is köszi a hozzászólásokat, tippeket.



2018. nov. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
BIOS sem sikerült?
2018. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Se kép se hang, teljesen halott.
2018. nov. 5. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááát ami lehet: RAM, HDD és alaplap. Ha semmi hibaüzenet, csak a nagy feketeség (semmi hang)...inkább alaplap szerintem.

De kipróbálhatod a RAM-ok kivételét, vissza-tételét (váltakozva)...illetve a HDD csatlakozást megigazítani.

2018. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd szét a hűtőjét, nem-e belefújta a porcicát takarításnál és nem forog. Bár akkor bekapcsolna pár másodpercre, de azért nézd csak meg, hátha.
2018. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akksi nélkül se kapcsol be csak töltőről?
2018. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alaplap hibás, már szervizben van.
2018. nov. 21. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet érdeklődni az alaplap csere áráról?
2018. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!