Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy 28000Ft-...

Tudnátok ajánlani egy 28000Ft-os Gamer PCt?

Figyelt kérdés

Szempontok:


Az összeg tartalmazza az áfát és a gépösszeszerelést.

Aqua-nál rendelhető legyen, esetleg más boltoknál is lejet róla szó, ha ott jobban megéri.

2-3 évig tartsa a középkategóriát.

Futassa Max Grafikán FullHD-ban 60FPSel a régebbi kisebb gépigényű játékojat (2014) és Medium - High grafikán 40-50FPsel az újabb játékokat

Lehesssn vele streamelni FullHDban 60FPSel picit lejebb vett beálításokkal a játékoknál

Lehessen vele videózni FullHDban 60Fpsel úgy hogy ne nagyon kelljen lejebb venni a beállításokat

Gyorsan renderelje le a FullHDs és 4Ks videókat (20 perc) (szóval ne 5-6 óráig renderelje

16GB Ram legyen benne


Ezeket jobban/picit rosszabbul kéne teljesítenie de ne legyen sokkal rosszabb a videókártya lehet AMDs de inkább NvDia legyen (MSI/GigaByte) a proci mindegy a ram minimum CL15 ös legyen 2666MHzn, hasonló configot raktam össze áfával együtt kb 185 ezer kérésre leírom, köszönom a válaszokat bocsi ha hosszú lett egy picit



2018. okt. 27. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egy 0 lemaradt róla.(legalábbis a leírásból az jön le)

ASrock B450m Pro4

AMD Ryzen 5 2600

Kinstone HyperX Predator 2x8GB DDR4 3000MHZ

Gainward GeForce GTX 1060 6GB

Bitfenix Formula 450W

WD EZEX 1TB 64MB + Kingston A400 128GB(esetleg Toshiba 3TB-os HDD)

Gépháznak 15K körül egyet ami tetszik.(azt néztem elég gyér az Aqua-n a felhozatal)

2018. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SSD-ből inkább Kingston SSDNow A1000 legyen, de egyébként +1 a fentire.
2018. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Picit tobbre jott nekem ki afaval egyutt, de SSD nelkul (nekem nem szukseges meg) egy 500w os fsp hexa+al es (tudom hogy azt mondtam ne amd kartya legyen) de egy asus rx 580 8gb oc 97k ert picit jobb teljesitmenyt nyujtana ugy lattam illetve egy univerzalis cpu hutovel 280k ra kijonnw :) Huto Cooler Master Hyper H412R univerzális CPU hűtő /RR-H412-20PK-R2/

Igy megfelelo lenne? Koszi a valaszt

2018. okt. 27. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Egész jó a gyári hűtés is, ha más hűtő kell akkor Panorama, esetleg Ben Nevis.

Ha olcsóbb táp kell akkor System Power 9 400W.

SSD meg mindenképpen megéri, jelentősen sokat dob a felhasználói élményen.(nem csak marketing, hanem valóban jelentősen gyorsabbnak érződik tőle a gép)

2018. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor hutot nem veszek, tapegyseg szerintem jo lesz ssdt kesobb veszek egy 512 gigasat majd :) egy 12 eves geprol fogok valtani szerintem nekem ez a hdd is ssd lesz :)
2018. okt. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!