Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Mi a baja ennek az...

Üdv. Mi a baja ennek az alaplapnak?

Figyelt kérdés
Van egy Gygabyte EP 45 dS3L.És amikor bekapcsoltam akkor a biosba megált.De ha megmozgatom akkor viszont jó.Ezen kívül a háló kártyát is rosszul kezeli.Vagy nincs jel vagy csak kevés.a háló kártya az jó.A kábelek nem lehetnek rosszak mert bármilyet rakok be nem jó.
2010. jún. 23. 15:37
 1/2 Diablo3 ***** válasza:
Nekem is hasonló alaplapom van, csak ep31 ds3l. Próbáld meg a telepítő dvd-vel indítani. Mondjuk nekem is van vele gondom, a 4 ram slotbol valamiért csak kettőt lát, ráadásul mindegy, hogy melyik kettőbe teszek ramot. Azt látja. A harmadikat már nem, mindegy melyik slot a harmadik. Nekem azt tanácsolták, h ezzel vigyem a szervízbe. Sztem te is, ha a dvd nem megoldás.
2010. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A te P31-sednél az a "probléma" , hogy a lap 4 slotba csak az egyoldalu ramokat kezeli. Ez a p31 es chipset butítása. Szal csak azokat a ramokat látja mind a 4 slotba amelyiknek csak az egyik oldalán vannak a memória chipek. Nekem is volt ilyen lapom szivtam is a 4x1 gigával:) Utánna cseréltem 2x2 gigásra.



Kérdésre válaszolva. Sztem próbáld meg a drivereket frissiteni. Jobb gondolatom nincs.

2010. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!