Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Asus Hd5670 1Gb-os...

Vettem egy Asus Hd5670 1Gb-os videókártyát és sehogysem akar működni nemtudom mi lehet a baj . Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A drivereket feltettem de azt írja a smart doctor (segédprogram a kártyához) hogy nem található a kártya ,pedig pörög a ventilátora csak nem akarja felismerni .
2010. jún. 22. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül BIOS-ban?

Hátha le van tiltva vmi.

VAGY nézd meg, hogy az ilyen 4, vagy 6 pines tápdugók rá vannak-e dugva a kártyára.

2010. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diablo3 ***** válasza:
A vezérlőpultban nyomj rá a hardware változásokra, az talán segíthet. Akkor a windows sztem magától megoldja a gondokat.
2010. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diablo3 ***** válasza:
Ha megy a venti, akkor tápot is kap. Az még fontos lehet, hogy a tápegységed hány wattos. A kártyának szerintem legalább 450 watt kell, de ez a dobozára is rá van írva.
2010. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs a kártyán külön tápp dugó, az lehet hogy az alaplapon lévő integrált videókártyát ki kell kapcsolni a Bios-ban ??
2010. jún. 22. 15:40
 5/8 A kérdező kommentje:

400W-s most vettem a kártyával együtt . Azt mondták hogy ez bőven elég lesz neki .

Chieftec 400w A80

2010. jún. 22. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átvertek 400w kevés neki
2010. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
400as Chieftec bőven elég neki, nem táp gond lesz. Megpróbálhatod letiltani az alaplapi VGA-t a Biosban, de elvileg ha külön kártyát raksz az alaplapba, egyből az lesz az alapértelmezett. Az még lehet hogy az alaplapi VGA drivere kavar be.
2010. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlacktigerXXX ***** válasza:
Nem lesz alapból. mert ha biosban a primary graphic adapter az IGP, vagy onboard ra van állítva, hiába raksz bele mást. Vagy PEG, vagy PCI ra kell állítani és jó is.
2010. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!