Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a számítógépbe lehet...

Ebbe a számítógépbe lehet rakni erősebb videókártyát ebben a felálásban, ahogy most van? És ha igen akkor max milyent?

Figyelt kérdés

proci: intel core i5 3350p 3.1 ghz

vga: nvidia gtx 660 diret cu II OC 2GB (ezt szeretném lecserélni

ram: Kingston hyperX 1600 mhz 1x8gb

os: windows 7 home premium 64-bit

alaplap: GIGABYTE GA-B75M-D3V

táo: cooler master 600w



2018. szept. 3. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
akármilyet aminek elég a tápegység, max néhol cpu limit lesz.
2018. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen kártyát tud még a proci maximálisan kihajtani ?
2018. szept. 3. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a kereted? Használt alkatrész is szóba jöhet, vagy csak új?
2018. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
A kihajtani értelmetlen fogalom. Milyen monitorod van? HD, FHD, 2k? Megcélzott beállítások? Low, med, high esetleg ultra? A gpu-t elsősorban ilyen igényekhez mérten vesszük nem pedig cpu-hoz.
2018. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
82000 forint max lehet használt is. Full hd-s a monitorom nem is szeretnék nagyobbat.
2018. szept. 3. 23:43
 6/8 A kérdező kommentje:
doom eternalt szeretném futtatni majd egy ilyen árkategóriából a lehető legjobban. (60fps-hez mérten a legjobb grefikai beállítás). Ugye az előző rész szépen ment 60 fps mediumon, de néztem teszteket a wolfenstein 2 -ről low grafikán 30 fps-sel futott ami édeskevés egy ilyen játékhoz. Szerintem a doom-hoz még ennyit sem fog produkálni hiába ugyanaz a motor mindhárom játéknál.
2018. szept. 3. 23:47
 7/8 Meton ***** válasza:
Szerintem kicsit mélyebben nyúlj a zsebedbe. De előszöris érdeklődj, milyen hardveren fut jól a játék. Bármelyik újabb kártyát beteheted elvileg a gépbe, ha a csatlakozóhoz passzol, de érdemes lenne a procit is cserélni, és valószínűleg a memória is nagyon kevés. És persze az alaplapot nem néztem meg jobban, de gondolom arra is ráférne már a csere. Összességében inkáb azt javaslom, hogy új gépet nézz, de úgy 300 felett.
2018. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MGéza ***** válasza:
Minden tovább nélkül vehetsz bele GTX 1060 6Gb-s verziót. Garis használtat ennyiért már kapsz harveraprón.
2018. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!