Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért kapok használtan...

Mennyiért kapok használtan normális tápot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, le szeretném vátani a mostani gépemet, de nem szoktam már újonnan vásárolni, nem fizetek akkora felárat a semmire, ha valamit garanciába kell küldeni ott örülök ha egyátalán visszaküldik, nemhogy javítják vagy cserélik...

i5 8600k, GTX1070-hez kéne majd valami nem no-name.


Tanácsotokat előre is köszönöm.


2018. aug. 12. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

majdnem annyiért mint egy újat. :-)

csak sokkal macerásabb találni jót.

2018. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem érdemes spórolni és használtan nem éri meg veni, mert adott esetben a többi alkatrész sorsa múlhat rajta ha rossz, vagy nemkívánatos módon elromlik/instabil lesz...
2018. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

* i5 8600k: 95 W ( [link] )

* GTX 1070: 150 W ( [link] )

ez összesen 245 W. HDD-vel, SSD-vel, egyebekkel úgy 300 W körül van. 400 W-os minőségi táp erősen javasolt.


Mondjuk egy be quiet! System Power 9 400W Bronze:

[link]

2018. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
77%
Ilyen proci és VGA mellett szerintem ne a tápon spórolj. Kb minden alkatrészt megéri használtan venni (HDD-t és SSD-t is kis odafigyeléssel), de tápot csak akkor ha ismerted az előéletét.
2018. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont az i-rey hogy akik vaterán, hardveraprón megbízható eladók, azok nagy többsége tart ott, hogy megveszi a jó tápot újonnan, és nem cseréli le új konfiggal.
2018. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!