Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most hoztam el a gépem a...

Most hoztam el a gépem a szervizbol tisztítás után meg egyebek, de aligha lett sokkal gyorsabb. Mivel turbózhazom fel?

Figyelt kérdés
A játékok akadoznak de van mikor szépen fut szóval Ramot kene bővítenem vagy mit tehetnek a teljesítmény növelése érdekében?

2018. aug. 2. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyobb órajelű CPU-t használni, esetleg az op-rendszert régebbire cserélni, töredezettség-mentesíteni, feleslegese futó alkalmazásokat letiltani, ....
2018. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez esetben a jelenlegi cput ki is lehetne dobni?
2018. aug. 2. 08:26
 3/11 szántóvető ***** válasza:
az ugye feltűnt hogy semmit nem írtál le a gépedről?
2018. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
írd le a konfigod és pontosítsd a problémád néhány konkrét példával
2018. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem számít, ami pár éve gond nélkül elfutott rajta az is néha szaggat már Minimumon!!!

Gondoltam poros azért vittem el szervizbe de nagy változás nem történt. 4Gb ram ATI 6700 AMD athlon II x4 631 quad core

2018. aug. 2. 09:19
 6/11 A kérdező kommentje:

Például elinditom a fortnitet leesek és trutymó grafika van pár hosszú másodpercig mert nem bírja betölteni aztán meg szaggat is szóval teljessen jatszhatatlan.

Régen a skyrim volt az első amit játszottam rajta fullon ment most meg mozgatom az egeret és beakad sokszor . Teljesen élvezhetetlen így. ( lehet a sok dlc miatt ami azóta kijött a játékhoz...)

Köszönöm a segítséget

2018. aug. 2. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ssd esetleg
2018. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fortnitehoz kevés a 4GB RAM. Tapasztalat.
2018. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a pc bőven megérett a cserére, 4gb böngészni elég játékokra már kevésbé, ez is attol fugg mivel tolod, 2010 körül jött ki a 6700as széria ráadásul annó se volt az a hűde erős kártya, én erre a gépre nem költenék pénzt, spórolj egy másik gépre ami megállja ahelyét a mai játékokhoz ha kevesebb a keret használtba gondolkodnék, pár elemet át tudsz ebből menteni mint hdd esetleg a tápod nem írtad de szerintem az is régi már, az h már szaggat ami eddig nem az a technika ahogy fejlődik úgy egyre több régebbi játéknál ütközünk kompatibilitási problémákba. Ha érdekel esetleg tudok segiteni ajánlani valamit de minden a kerettől függ amennyit rá tudsz egyáltalán szánni.
2018. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most mégis elviszi tegnap meg alig bírta betölteni nem tudom mitől függ..
2018. aug. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!