Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Recseg a hang a fejhallgatómon...

Recseg a hang a fejhallgatómon néha. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap óta recseg a hang meg eltorzul a fejhallgatómon ha pl vmi hangosabb dolog szól, vagy ha beletekerek zenébe. Nem nagyon de elég idegesítő. Driver csere nem segít. Ha rárakom Hifire akkor alig csinálja de ott is hallani egy picit. Megjavulhat megától?
2010. jún. 18. 22:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kodeket is frissítettem, attól sem lett jobb.
2010. jún. 18. 22:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a fjhalgatód tönkrement.
2010. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az kemény lenne , mert 1 hete vettem. Ráadásul nem is 1000 ft. volt
2010. jún. 18. 22:59
 4/12 anonim válasza:
Sokminden lehet . Ha a hifi is csinálja akkor nem a fülhallgatóvezeték (kontakthiba) . Lehet , hogy a hangkártyán a dugajlábak kiszakadtak (ott a kontakthiba) ,vagy régi ,rossz hangkari ( kiszáradt kondik...) ha eddig jó volt , akkor gondolom nem driver probléma . De nálam régen rossz kodekpaknál is volt ilyen . Vagy hangkártya beállítás "módosult" (pl. karaokee effekt , stb..) Hangerőbeállításokon mindent pipálj ki , hogy "némítás" , kivéve a Wave-t. Ha torzul is a hang akkor tuti kodek , vagy beállításhiba .(alaplapi vagy "igazi" hangkártya ?)Nyomj egy rendszervisszaállítást , egy héttel korábbra . Hátha.
2010. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
milyen a füles hány ohm os? nekem is volt már ilyen hogy nem birta az alaplap a kis ellenállású fülalgatót és recsegett:(
2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
32 Ohmos
2010. jún. 23. 11:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de úgy tudom bekell járatni a hangszórot vagymi :D egy idő után lehet jó lesz
2010. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hülyeséget, ez igy van. Csak legelöször nem csinálta, pár nap után kezdte azért nem értem.
2010. jún. 23. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak az egyik oldalon csinálja?
2010. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát igen. kinyírtad a hangkártyádat!
2010. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!