Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P4i65G típusú alaplaphoz...

P4i65G típusú alaplaphoz milyen processzort lehet/érdemes venni? Megtennétek, hogy felsoroltok pár lehetőséget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha valaki tud segíteni, az "konrkrét" procit mondjon ha tud, mert szeretnék tájékozódni az árak után, és azt csak úgy tudok ha tudom a proci konkrét nevét!Köszönöm előre is a segtítségeket ;)
2010. jún. 18. 15:55
 2/7 Jenci ***** válasza:

[link]

Itt vannak a támogatott processzorok listája.Én azt javaslom,hogy ne Celeron legyen és minimum Pentium4 3Ghz L2 1M FSB 800-as legyen.

2010. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fentiekhez annyit, hogy inkább Northwood magost vegyél és nem Prescott-at; az utóbbi elég melegedős fajta...
2010. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Azt néztem, hogy az általad tanácsolt feltételeknek inkább a Prescott-osok felelnek meg!

478 - Pentium 4 - n/a - Northwood - 3.00 GHz - 800MHz - 512KB - All

Talán ez lenne jó a Northwood-ból de ez csak 512-es...vagy az még elmegy?

Bocsánat a sok kérdésért, de proci téren annyira nem vagyok jártas :S

Ezeknek menyi a körülbelüli ára?Abban még tudnál segíteni?


Tényleg nagyon köszönöm a segítséget! :)

2010. jún. 18. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, jó bele az 512-es is. Ezeket ma már inkább használtan árulják. A vaterán van a legnagyobb választék, egy 3.0 GHz-est 5-6.000 Ft-ért árulnak.
2010. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jenci ***** válasza:
Nekem a Prescott magossal nem volt semmi bajom,pedig játék céljából és konvertálás miatt vettem.
2010. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!Így már könnyebb lesz választani :) Remélem nem nyúlok mellé, ugyanis hűtővel együtt kellene, mert ami most van az már úgy zúg mint egy reaktor :) De hátha találok olyat ami hűtővel együtt van és érdemes is megvenni :)


KÖSZI MÉG EGYSZER A VÁLASZOKAT!!!!

2010. jún. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!