Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Boios frissítés hogyan?

Boios frissítés hogyan?

Figyelt kérdés

msi h110m pro-d-n szeretnék biost frissíteni.

A frissítés oka : Az újabb kaby lake processzor kezelése a cél.

Nos a folyamatot tudom hogy mit hogyan kell.

DE! Azt nem tudom hogyha én most letöltöm a legújabb frissítést a laphoz akkor az már tartalmazza a hónapokkal ezelőtti cpu támogatási frissítést is ? vagy csak a cpu támogatós biost szedjem le ? és rakjam fel? hülyén fogalmaztam. Kérem ne jöjjenek olyan válaszok hogy " ha nem tudod ne kezdj hozzá stb"



#bios.update #frissítés újgélp
2018. júl. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb bios tartalmazza az eddigi összes frissítést. Tehát elég ezzel frissíteni, hogy ismerje az említett cpu-t.
2018. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Innem szedd le a felsőt(7996v2G) ezt. Ebbe benne van minden eddigi frissítés.

2018. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérem ne jöjjenek olyan válaszok hogy " ha nem tudod ne kezdj hozzá stb"


Ase tudod mirol van szo toki. Szoval miert ne irjuk ? Egyszer ha valamihez nem ertesz akkor, hogy kezdesz neki ?


Egyszeru. Anno 2000-s evekben ez maskepp zajlot. Sot sokkal nehezebb volt mint most. De annyira se vagy kepes, hogy utana olvas. Bravo!.


De ne legyek gyoker. Ime egy bios flasheles:


Felmesz a hivatalos honlapjara. Kikeresed az alaplapod. Supporton belul a Download-ra mesz. BIOS-> es release data alapjan keresel. Letoltod. Pendrive-ra masolod talan olyan 5-6MB az egesz. Utana BIOSbol flasheled. Ennyi. Szivesen.

2018. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsonak is köszönöm. De igen igaz nem olvastam utánna. Viszont ahhogy láttam úgy ezeken a lapokon egyszerű frissíteni. Tudom a 2000's évek más volt. Mostmár minden egyszerűbb. De ha valamibe nem vagyok biztos akkor inkább kérdezek. és lehet éppen hogy nemvolt senki más akit megkérdezzek. Ezért raktam fel ide gyorsan. Amugy a linkeket külön köszönöm. De ezeket én is megtaláltam ez szőtte a kérdést. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2018. júl. 10. 06:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szepen valaszoltal. En kerek elnezest.
2018. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!