Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xiaomi Redmi Note4 telefon...

Macifi kérdése:

Xiaomi Redmi Note4 telefon összekötése Pc-vel?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi Note4 telefonom és XP gépem van. Usb-vel összekötve a PC-hez /médiaeszköz MPT engedélyezve van/ a PC felismeri de nem tudja telepíteni az MTP drájvert. Az eszközkezelőben vllog a drájver. Eltávolítottam és próbáltam új drájvert telepíteni, de nem találtam megfelelőt. Tudna segíteni valaki? A kamera /PTP/ az működik, de csak a PC felé és én vissza felé is szeretném használni, tehát a telefonra átmásolni zenéket. Stb! Köszönöm előre is a válaszokat!

#xiaomi-redmi-note4-telefon-osszekotese-XP-pc-vel #xiaomi-redmi-note4-telefon USB összeköttetése XP-s PC-vel #xiaomi-redmi-note4-telefonhoz megfelelő MTP drájver XP alatt #xiaomi-redmi-note4-telefon MTP és PTP használata USB összekötéssel XP-s PCvel
2018. júl. 7. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok adni drivert, de voltam hasonló cipőben.


Én akkor feltöltöttem a Google Drive-omra a fájlokat (drive.google.com, gyanítom van google accountod, ha nincs regisztrálj) és telefonon meg elindítottam a Drive alkalmazást majd letöltöttem a fájlokat :D)


Legalább van róluk mentés a "felhőben" is :)

2018. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note4-en a Drive előre telepítve van, tudom mert nekem is olyan telóm van.
2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az USB-s összeköttetés a PC-ből továbbra sem működik. A telórol todok másolni képeket és videókat a PC win. képkezelője segítségével, de ennyi az egész. Talán telón meg van a szükséges drájver, a PC-re kellene az MTP Device amit installálni is akar XP alatt, de nem találja.
2018. júl. 8. 22:44
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Passz... Ha sehogy nem megy, használd az AirDroid-ot. Tudja azt, amit szeretnél -és még jóval többet is...
2018. júl. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!